laSaponaria Přírodní barva na vlasy Ratri BIO tmavý kaštan 100 g

Kosmetika

laSaponaria Přírodní barva na vlasy Ratri BIO tmavý kaštan dodává vlasům tmavě hnědý odstín. Zároveň dodá barva vlasům také sílu a vitalitu.
289

O produktu

50126392

laSaponaria Přírodní barva na vlasy Ratri BIO tmavý kaštan dodává vlasům tmavě hnědý odstín. Kromě barevného tónu dodá barva vlasům také sílu a vitalitu. To je důvod, proč si ji zamilují všichni, kdo touží po skutečně krásných vlasech.

Výsledek:

  • dodává vlasům tmavě hnědý odstín
  • zanechá vlasy zářivé a oslnivé
  • navrací vlasům sílu a vitalitu

Složení

Vybrané bylinky a henna z ekologického zemědělství.

Použití

Příprava vlasů na barvení: Vlasy si před barvením umyjte ideálně speciálním šamponem před barvením. Nepoužívejte šampon s obsahem silikonů či jiných látek, které tvoří na vlasech „obal“. Ten by totiž mohl znemožnit proniknutí barvy do vlasů.

Příprava barvy: Nasaďte si rukavice a v misce smíchejte rostlinný prášek s teplou vodou (kolem 70 stupňů). Přidejte takové množství vody, aby vznikla hladká hmota s konzistencí podobnou kečupu. Neměla by být ani příliš tekutá, ani moc tuhá. Pokud máte krátké vlasy, pravděpodobně nemusíte použít celý obsah balení. Množství bylinného prášku tedy zvolte podle délky a hustoty Vašich vlasů tak, aby výsledná hmota vystačila na jejich pokrytí.

Aplikace barvy: Směs ještě za tepla aplikujte na umyté a vlhké vlasy. Postupujte pramen za pramenem a barvu nanášejte od kořínků po konečky. Když jsou všechny vlasy obalené barvou, zakryjte je fólií a následně suchým ručníkem nebo šátkem, aby zůstaly teplé, a barva tak mohla „pracovat“. Nechte ji působit 30 minut až 2 hodiny. Čím déle necháte barvu působit, tím lépe si sedne, bude sytější a tmavší.

Oplach barvy: Po uplynutí požadované doby sundejte z vlasů ručník a fólii a bylinnou směs z nich vymyjte teplou vodou. Nepoužívejte šampon ani kondicionér. Na závěr můžete vlasy opláchnout studenou vodou a hydrolátem. To pomůže vlasům lépe zafixovat barvu. V následujících 24 hodinách nepoužívejte na vlasy žádné jiné přípravky. 

U barvy nelze garantovat přesný barevný tón. Finální odstín se může lišit podle původní barvy, ale také stavu a struktury vlasů. Vliv na výsledný odstín mohou mít také předešlé procedury, kterými vlasy prošly v minulosti (barvení syntetickými barvami na vlasy či odbarvování) a také metoda aplikace barvy (teplota a délka působení).

O značce

laSaponaria je 100% přírodní BIO certifikovaná italská kosmetika, která si zaručeně získá srdce všech, kteří chtějí hýčkat své tělo, a přitom cítí, že svět kolem nás máme ve svých rukách. Přípravky jsou vyráběny zodpovědně z lokálních ekologických a fair trade surovin. Všechny produkty jsou provoněny přírodními silicemi a jsou výsledkem poctivé řemeslné ruční výroby, nadšení pro správnou věc i touhy zanechat svět lepším místem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.