Leros Dětský čaj klidné sny 20x1,5 g

Čaje a čajové směsi

Značka: LEROS
Leros Dětský čaj klidné sny je bylinná směs s lipovým květem, meduňkou a dobromyslí pro zdravý spánek a sladké sny Vašich dětí. V nálevových sáčcích.
Skladem na e-shopu
59

Cena za 100 g: 197 Kč

O produktu

50130081

Klidný spánek s bylinkami. Leros Dětský čaj klidné sny je porcovaná bylinná směs s lípou, meduňkou a dobromyslí pro děti od ukončeného 6. měsíce. Bylinná směs je vhodná k doplnění pitného režimu dětí, zvláště v podvečerním čase. Příjemnou nasládlou chuť dodává čaji rooibos, kořen lékořice ji pak jemně doplňuje svou typickou sladce anýzovou příchutí. Svěže voní po meduňce. Meduňka a lipový květ příznivě působí na relaxaci a spánek, pomáhají s usínáním. Dobromysl pozitivně ovlivňuje duševní výkon a spánek, spolu s kořenem lékořice podporuje zdravé trávení.  


Složení

Nať meduňky (45 %), květ lípy (25 %), nať dobromysli (15 %), rooibos (10 %), kořen lékořice (5 %). 

Použití

1 čajový sáček přelijte vařící vodou (250 ml) a po 5–10 minutách vyluhování v přikryté nádobě vyjměte. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dětem od ukončeného 6. měsíce do 3 let podávejte 1 šálek denně. Děti od 3 let pijí 2–3 šálky denně a dospělí 3–5 šálků denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 6 měsíců. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.