Doplněk stravy

Dr. Popov Lichořeřišnice větší bylinné kapky 50 ml

Značka: DR.POPOV

Bylinné kapky s obsahem lichořeřišnice větší. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

129

Cena za 100 ml: 258,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Dr. Popov Lichořeřišnice větší bylinné kapky 50 ml

50091361

Úvod

Bylinné kapky s obsahem tradičně používané lichořeřišnice větší. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Hlavní vlastnosti:

  • bylinné kapky s obsahem extraktu z lichořeřišnice větší
  • lihová tinktura s vysokým obsahem účinných látek
  • možno nakapat do vody, čaje, džusu

Dávkování

Užívejte 3x denně 25 kapek tinktury, můžete ji nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. 


Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), lichořeřišnice větší. Maximální doporučená denní dávka (75 kapek) obsahuje extrakt z 63 mg lichořeřišnice.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.