Liftea Bylinky na odvodnění FORTE 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: LIFTEA
Liftea Bylinky na odvodnění forte obsahují kombinaci čtyř bylin, které podporují fungování močových cest a přispívají k vylučování přebytečných tekutin z těla.
Skladem na e-shopu
185

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50094705

Liftea Bylinky na odvodnění je doplněk stravy, který kombinuje výtažky z plodů jalovce, nati kopřivy, petržele a listů břízy bílé. Jalovec zvyšuje vylučování moči a zbavuje tak tělo přebytečných tekutin. Zároveň podporuje činnost ledvin a trávicího systému a působí jako antioxidant. Kopřiva přispívá k vylučování přebytečných tekutin z organismu, napomáhá osvěžení těla, podporuje vitalitu a energii a posiluje imunitní systém. Bříza přispívá k normální funkci močových cest a vylučování a zbavuje tělo přebytečné vody. Přispívá také k udržování přiměřené hladiny cholesterolu v krvi. Petržel podporuje správné fungování močových cest a je zdrojem vitamínu C.

Hlavní vlastnosti:

  • jalovec zvyšuje vylučování moči a zbavuje tak tělo přebytečných tekutin
  • kopřiva přispívá k vylučování přebytečných tekutin z organismu
  • bříza přispívá k normální funkci močových cest a vylučování

Dávkování

Doporučená denní dávka: 1–2 tobolky denně.

Složení

1 tobolka obsahuje: extrakt z plodů jalovce (Juniperus communis) 14 mg, extrakt z nati kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) 10 mg, extrakt z nati petržele (Petroselinum crispum) 10 mg, extrakt z listů břízy bílé (Betula alba) 10 mg, kyselina listová (Folát) 0,2 mg * a biotin 0,05 mg *
* 100% RVH (referenční výživová hodnota)
Přídatné látky: plnidlo: mikrokrystalická celulóza; obal tobolky: želatina; protispékavá látka: stearan hořečnatý

Upozornění

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Přípravek je možné užívat dlouhodobě, doporučujeme po 4 týdnech užívání 1 týden přestávku. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dohled a dosah malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.