Liftea Pro játra a ledviny 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: LIFTEA
Liftea Játra a ledviny je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z ostropestřce mariánského, kopřivy a pampelišky které se vzájemně podporují ve svém účinku na játra, ledviny a detoxikaci organismu.
Skladem na e-shopu
155

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50048372

Liftea Játra a ledviny je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z ostropestřce mariánského, kopřivy, pampelišky a dalších bylin, které se vzájemně podporují ve svém účinku na játra, ledviny a detoxikaci organismu.

Hlavní vlastnosti:

  • ostropestřec přispívá k normální funkci jater a žlučníku, pomáhá při trávení a pročištění těla
  • kopřiva pomáhá udržovat funkci močového ústrojí, příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu a činnost ledvin, osvěžuje tělo, dodává energii a vitalitu
  • pampeliška podporuje normální činnost jater, příznivě ovlivňuje metabolismus sacharidů a přispívá k pročištění těla

Dávkování

1 tobolka denně zapít vodou. Nezapomeňte na dostatečný příjem tekutin během celého dne.

Složení

1 tobolka obsahuje: Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) suchý extrakt: 50 mg; Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) suchý extrakt: 20 mg; Smetanka lékařská (Taraxacum officinale) suchý extrakt: 12,5 mg, Cholin: 100 mg;  L-methionin: 25 mg; Vitamín B1: 1 mg (91 % RHP*); Vitamín B6: 1 mg (71 % RHP*); Vitamín E: 5 mg (42 % RHP*)
*) RHP – referenční hodnota příjmu

Upozornění

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte při teplotě do 25° C. Ukládejte mimo dohled a dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.