Liftea Sladké sny 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: LIFTEA
Liftea Sladké sny přináší v praktické formě tablet osvědčenou kombinaci extraktů z kořene kozlíku lékařského a chmelových šištic spolu s vitaminem B6.
145

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50094714

Zdravý spánek je nesmírně důležitý pro udržení životní vitality. Doplněk stravy Liftea Sladké sny kombinuje účinky kořene kozlíku lékařského a chmelových šištic spolu s vitaminem B6. Kozlík podporuje kognitivní funkce, pomáhá udržet duševní zdraví a především napomáhá relaxaci a klidnému spánku. Chmel má uklidňující účinek a podporuje klidný spánek. Vitamín B6 přispívá ke správné psychické činnosti zahrnující schopnost koncentrace, paměti, učení a myšlení, a také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Hlavní vlastnosti:

  • kozlík lékařský podporuje relaxaci a klidný spánek
  • chmel má zklidňující účinek
  • vitamin B6 snižuje míru únavy a vyčerpání

Složení

1 tableta obsahuje: extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 35 mg, extrakt z šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus) 10 mg, pyridoxin (vitamin B6) 1,7 mg *
* 120% RVH (referenční výživová hodnota)

Přídatné látky: zahušťovadlo: dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého; plnidla: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, hydroxypropylmethylcelulóza; stabilizátory: polydextróza, polyvinylpyrolidon, triethylcitrát; barvivo: oxid titaničitý; protispékavé látky: stearan hořečnatý, mastek.

Upozornění

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Přípravek je možné užívat dlouhodobě, doporučujeme po 4 týdnech užívání 1 týden přestávku. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dohled a dosah malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.