Lipizentin s koenzymem Q10 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: LIPIZENTIN
Lipizentin s koenzymem Q10 je doplněk stravy s obsahem omega-3 mastných kyselin a koenzymu Q10, který se přirozeně nachází v lidském organismu jako zdroj energie pro buňky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
165

O produktu

50122924

Koenzym Q10 je nezbytnou součástí každé buňky lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná. Nejvíce koenzymu Q10 se vyskytuje v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játraS přibývajícím věkem jeho produkce klesá, a proto je vhodné koenzym Q10 doplňovat v potravě. Doplněk stravy Lipizentin s koenzymem Q10 obsahuje 30 mg koenzymu Q10 a omega-3 mastné kyseliny. Příjem koenzymu Q10 je vhodný při zvýšené námaze, při stresu nebo u kuřáků a také u osob, které užívají léky na snížení cholesterolu statiny.


Dávkování

Užívejte 1-2 tobolky denně, zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení

S vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin.

Koenzym Q10 30 mg, Lněný olej z toho: 680 mg, kyselina alfa-linolenová (ALA) 340 mg, kyselina olejová 74,8 mg. kyselina linolová 74,8 mg, lykopen 2,5 mg v jedné tobolce.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Bez lepku, palmového oleje, laktózy. Vhodné pro diabetiky, vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.