LOLA&LYKKE Core Restore Poporodní stahovací pás velikost M

Zdravotnické prostředky

Značka: LOLA&LYKKE
Poporodní stahovací pás LOLA&LYKKE Core Restore s inovativní technologií duální komprese poskytuje potřebnou podporu oslabeným a nestabilním svalům středu těla po porodu.
Skladem na e-shopu
2 490

O produktu

50132412

Poporodní stahovací pás s inovativní technologií duální komprese poskytuje potřebnou podporu oslabeným a nestabilním svalům středu těla po porodu. Pás nabízí pohodlnou dvouvrstvou podporu nejen pro váš střed těla, ale také boky a záda po těhotenství. Zmírňuje bolesti zad a zlepšuje držení těla. Pás pomáhá jemně seřídit vaše břišní svaly a zlepšuje vzhled „poporodního bříška“. Mírná komprese urychluje tok tekutin tělem a urychluje zotavení z těhotenství a porodu.

Nastavitelná duální podpora stlačení vyvinutá ve spolupráci s fyzioterapeuty

Poporodní stahovací pás byl vyvinut ve spolupráci s finskými porodními fyzioterapeuty. Ergonomický design spolu s jedinečnou technologií duální komprese nabízí maminkám nejlepší možnou podporu po těhotenství. Nosný pás Core Restore má dva nastavitelné upevňovací panely, které umožňují pohodlné a dokonalé uchycení kolem břišní oblasti. Dva samostatné plně nastavitelné horní a dolní kompresní panely umožňují přizpůsobení správné těsnosti pásu a úrovni komprese pro každého uživatele. Pás je bezpečný a pohodlný při všech vašich každodenních činnostech i při fyzickém cvičení.

Hlavní výhody pásu:

  • bez latexu, prodyšný, hypoalergenní
  • vhodné pro zotavení po přirozeném porodu i po císařském řezu
  • nastavitelný systém duální komprese pro optimální pohodlí

Materiál, který vám zajistí maximální pohodlí po celý den

Vysoce kvalitní technický materiál je 100% bez latexu a nealergenní. Individuálně tkané kompresní pruhy umožňují proudění vzduchu a vytvářejí prodyšný, nedráždivý pocit. Pás má jedinečný, super měkký vnitřek, díky kterému je pohodlný i na jemné, citlivé pokožce. Díky pružnosti a systému dvojitého zapínání pás sedí perfektně přes oblast břicha a přizpůsobuje se normálnímu pohybu těla.

Vhodné pro použití po přirozeném porodu i po císařském řezu

Pás lze použít bezprostředně jak po přirozeném porodu, tak po porodu císařským řezem. V obou případech pomáhá při zotavení dělohy a pánevního dna, stabilizuje břicho a zlepšuje držení těla při zotavení. Pás je hypoalergenní a nedráždí pokožku. Pás lze nosit rovnou po císařském řezu a byl speciálně navržen pro pooperační použití. Pás Core Restore poskytuje podporu při zotavování po chirurgickém řezu, pomáhá při držení břišních svalů pohromadě a zvyšuje oběh v místě chirurgického zákroku, což podporuje hojení a snižuje otoky. Pás by měl být vždy umístěn přes řez a měl by být nošen těsně, ale ne příliš těsně, abyste mohli pohodlně dýchat.

Pro nejlepší výsledky začněte pás nosit hned po porodu

Poporodní stahovací pás Core Restore můžete začít používat ihned po vaginálním porodu i císařském řezu. Doporučujeme ho používat pravidelně po dobu nejméně 6–12 týdnů bezprostředně po porodu, ale pokud chcete, lze jej nosit i déle. Pokud jste podstoupili císařský řez, ujistěte se, že je páska umístěna nad vaší chirurgickou ranou a že o ni pás nedrhne. Máte-li pochybnosti nebo pokud se na vaše zdraví po narození dítěte vztahují zvláštní podmínky, poraďte se nejprve se svým lékařem.

Vysoké nároky na kvalitu – finský design

  • technická kompresní tkanina kombinuje vysokou pružnost s jedinečnou měkkostí
  • inovativní technologie Compression Technology® nabízí podporu na vysoké úrovni
  • pásy jsou vyráběny ručně v souladu s vysokými standardy kvality
  • vítěz Bronzové ceny na Made for Mums Awards 2020 jako nejlepší zdravotní produkt pro rodiče
  • podpůrné pásy byly oceněny značkou Design from Finland jako důkaz vynikající kvality finského designu

Tabulka velikostí:

 1


Složení

70 % Nylon, 12 % Elastan, 18 % Polyester.

Použití

Pro dosažení nejlepšího podpůrného efektu je třeba zvolit správnou velikost pásu Lola&Lykke a správně jej umístit. Správná velikost a umístění pásu jsou znázorněny na obalu produktu pomocí grafiky a obrázků. Při aplikaci pásu se řiďte následujícími kroky:
1. Rozepněte podpůrný pás rozlepením suchého zipu.
2. Umístěte pás tak, aby velká plocha doléhala na kříž, a štítek produktu byl při ovinutí pásu kolem boků a pasu vpravo dole.
3. Zapněte spodní panel na suchý zip kolem boků tak, abyste se cítila pohodlně.
4. Poté zapněte horní panel na suchý zip kolem pasu a ujistěte se, že materiál není nikde skrčený a nebude vás tlačit.
5. Pás vždy noste pohodlně utažen tak, abyste se mohla bez obtíží zcela nadechnout do břicha. Pokud se vám dýchá těžko, pás povolte.
6. Dejte pozor, ať pás neutáhnete příliš. Mohla byste si na pánevní dno aplikovat přílišný tlak. Poporodní pás má být vždy utažen tak, aby poskytoval mírnou podporu, nesmí však tlačit.
7. Pokud máte pocit, že je pás příliš utažený nebo naopak příliš volný, zopakujte kroky 1–4 a upravte utažení elastických popruhů.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Nepoužívejte během těhotenství. Pokud pocítíte bolest nebo nepohodlí, přestaňte jej používat a poraďte se s lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.