LOLA&LYKKE Těhotenský podpůrný pás velikost S

Zdravotnické prostředky

Značka: LOLA&LYKKE
Těhotenský pás LOLA&LYKKE je vyrobený z pružných a prodyšných materiálů. Dvojité opěrné popruhy, zadní kapsa pro pytlíček s teplou či studenou vodou vám zajistí těhotenství bez bolesti.
Skladem na e-shopu
2 690

O produktu

50132407

Abyste si mohla užívat těhotenství bez bolestí, je tu pro vás LOLA&LYKKE® těhotenský podpůrný pás! Je vyroben z pružných a prodyšných materiálů, navržených tak, aby nadzvedával váhu vašeho rostoucího bříška. Ergonomický pás zmírňuje tlak na záda, pánev a močový měchýř. Dvojité opěrné popruhy a zadní kapsa, do které se vejde terapeutický pytlíček s teplou nebo studenou vodou, vám poskytnou další podporu. 

Upravitelná dvouvrstvá podpora, kterou doporučují fyzioterapeuti

Mírný tlak těhotenského pásu pomáhá podporovat dělohu a snižuje nepohodlí z pohybu při fyzické aktivitě. Pás navíc poskytuje vnější podněty pro vaše tělo, aby se podpořilo správné držení těla. Těhotenský podpůrný pás byl vyvinut ve spolupráci s finskými porodními fyzioterapeuty. Ergonomický design spolu s jedinečnou dvouvrstvou technologií nabízí matkám nejlepší možnou podporu během těhotenství. Nosný pás Core Relief má dva nastavitelné upevňovací pásy, které umožňují pohodlné a dokonalé uchycení kolem břišní oblasti. Dva nastavitelné kompresní popruhy se snadným zapínáním na suchý zip pomáhají zvednout břicho, podepřít záda a snížit pocit tlaku kolem břicha.

Hlavní výhody těhotenstkého pásu:

 • vysoká úroveň podpory zad, kyčlí a břicha
 • velmi měkká bambusová viskóza je pohodlná i pro jemnou napínající se pokožku
 • extra kompresní popruhy se snadným zapínáním na suchý zip pro zvednutí a podporu bříška
 • obsahuje zadní kapsu, která slouží pro vložení ulevujících teplých i studených pytlíčků, které napomáhají zmírnit bolesti zad
 • snižuje tlak na záda, pánev, močový měchýř a páteř
 • snižuje riziko strií

Zmírnění bolesti zad díky možnosti vložení teplých či studených obkladů

Terapeutický pytlíček s teplou a studenou vodou, který se úhledně vejde do zadní kapsy, nabízí větší pohodlí a snižuje bolesti zad. V závislosti na požadovaném tepelném účinku lze gelové balení umístit buď do mrazničky, nebo do mikrovlnné trouby. Unikátní složení materiálu nabízí vysokou úroveň podpory bez kompromisů v pohodlí. Ergonomický design dokonale obejme těhotenské břicho a nedráždivá podšívka z bambusu a viskózy je příjemná i proti jemné pokožce. Opěrný pás lze nosit pod nebo přes oblečení.

Vysoké nároky na kvalitu - finský design

 • technická kompresní tkanina kombinuje vysokou pružnost s jedinečnou měkkostí
 • inovativní technologie Compression Technology® nabízí podporu na vysoké úrovni
 • pásy jsou vyráběny ručně v souladu s vysokými standardy kvality
 • vítěz Bronzové ceny na Made for Mums Awards 2020 jako nejlepší zdravotní produkt pro rodiče
 • podpůrné pásy byly oceněny značkou Design from Finland jako důkaz vynikající kvality finského designu

Tabulka velikostí:

 LOLA&LYKKE Těhotenský podpůrný pás velikost S5


Složení

Vnější část: 95% viskóza (bambus) 5 % elastan. Vnitřní část: 50 % polyester 50 % nylon. Svislé výztužné žebrování na zádech (PP).

Použití

Pro dosažení nejlepšího podpůrného efektu je třeba zvolit správnou velikost pásu a správně jej umístit. Správná velikost a umístění pásu jsou znázorněny na obalu produktu pomocí grafiky a obrázků. Při aplikaci pásu se řiďte následujícími kroky:

 1. Rozevřete pás odepnutím suchého zipu.
 2. Umístěte pás tak, aby velká plocha doléhala na kříž, a zapněte jej přeložením pravého konce přes levý v místě bříška.
 3. Kolem boků a pod bříškem zapněte suchý zip tak, abyste se v pásu cítila pohodlně.
 4. Oba elastické popruhy vezměte zároveň do rukou a rovnoměrně je utáhněte. Ujistěte se, že materiál není nikde skrčený, a nebude vás nikde tlačit.
 5. Elastické popruhy přilepte na suchý zip pro ještě příjemnější podpůrný efekt.
 6. Pokud máte pocit, že je pás příliš utažený nebo naopak příliš volný, zopakujte kroky 1–5 a upravte utažení elastických popruhů. 

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.