Drogerie

Lovela Baby Tekutý gel na barevné prádlo 2,9 l

Značka: LOVELA

Lovela Baby Tekutý gel na barevné prádlo je vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím.

Velikost balení
249
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Lovela Baby Tekutý gel na barevné prádlo 2,9 l

50123044

Úvod

Prací prostředek pro praní barevného prádla. Lovela Baby Tekutý gel na barevné prádlo je vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím. S jedním balením gelu vyperete až 32 praček prádla.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odstraňuje všechny nečistoty z barevného prádla
  • určený pro děti a osoby, které trpí alergiemi a atopickým ekzémem
  • pro praní v automatických pračkách i pro ruční praní a namáčení
  • vystačí až na 32 pracích dávek 
  • s příjemnou neutrální vůní

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky, iodopropynyl butylcarbamate, phenoxyethanol, fosfonáty, parfém.


Použití

Doporučené dávkování pro 4,5 kg náplně pračky viz obal.


Upozornění

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.