Lovela Baby Tekutý gel na bílé prádlo 4,5 l

Drogerie

Značka: LOVELA
Lovela Baby Tekutý gel na bílé prádlo je vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím. Vystačí až na 50 pracích dávek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50123048

Prací prostředek pro dokonalý výsledek z praní. Lovela Baby Tekutý gel na bílé prádlo je vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím. S jedním balením gelu vyperete až 50 praček prádla.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odstraňuje všechny nečistoty z bílého prádla
  • určený pro děti a osoby, které trpí alergiemi a atopickým ekzémem
  • pro praní v automatických pračkách i pro ruční praní a namáčení
  • s příjemnou neutrální vůní
  • pro až 50 pracích dávek

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky, iodopropynyl butylcarbamate, phenoxyethanol, fosfonáty, parfém.

Použití

Doporučené dávkování pro 4,5 kg náplně pračky viz obal.

Upozornění

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.