La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M relipidační balzám 400 ml

Kosmetika

NAVÍC La Roche-Posay HYALU B5 mini sérum 10 ml a La Roche-Posay Micelární voda Sensitive 50 ml Při nákupu produktů značky La Roche-Posay v minimální hodnotě 690 Kč získáte NAVÍC La Roche-Posay HYALU B5 mini sérum 10 ml a La Roche-Posay Micelární vodu Sensitive 50 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

589

O produktu

Suchá, svědící pokožka dokáže potrápit a běžné kosmetické přípravky mohou problém ještě stupňovat. La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ M je relipidační balzám s trojitou účinností: Okamžitě zklidňuje pokožku a ulevuje od pocitu svědění. Vyživuje pokožku a napomáhá obnově kožní bariéry. Pomáhá oddalovat akutní fáze extrémního vysušení pokožky a prodlužovat období klidu pokožky se sklonem k atopickému ekzému. Složení s maximální tolerancí je vhodné pro kojence, děti i dospělé. Vyvinuto pro velmi suchou pokožku a pokožku se sklonem k atopickému ekzému a alergii. Příjemná textura balzámu se rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

Výsledek:

  • zklidňuje pokožku a ulevuje od pocitu svědění
  • přispívá k obnovení rovnováhy vysušené pokožky
  • prodlužuje období klidu pokožky se sklonem k atopickému ekzému

Složení

  • Máslo z karité je klíčovou ingrediencí všech formulí Lipikar. Je známé svou schopností obnovit hydrolipidický film na povrchu pokožky, a to díky lipidům podobným těm, které se v pokožce přirozeně vyskytují.
  • Niacinamid je aktivní látka, která pomáhá zklidnit pocity svědění pokožky a obnovit její lipidovou bariéru. Vhodné pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému.
  • Technologie AP+M (Aqua Posae + microresyl): exkluzivní aktivní komplex pro obnovu rovnováhy mikrobiomu pokožky.

Použití

Používejte 1x denně na obličej a tělo.