Kosmetika

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M relipidační balzám 400 ml

Produktová řada: Lipikar
4.5

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M relipidační balzám zklidňuje pokožku a ulevuje od pocitu svědění. Obnovuje přirozenou bariéru pleti a regeneruje ji.

529
Ušetříte 10%

Původní cena:  589 Kč  ·  sleva 60 Kč

Cena za 100 ml: 132,25 Kč

Nejnižší cena před slevou: 589 Kč

Doprava zdarma

O produktu: La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M relipidační balzám 400 ml

50118154

Úvod

Suchá, svědící pokožka dokáže potrápit a běžné kosmetické přípravky mohou problém ještě stupňovat. La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ M je relipidační balzám s trojitou účinností zklidňuje pokožku a ulevuje od pocitu svědění. Vyživuje pokožku a napomáhá obnově kožní bariéry. Pomáhá oddalovat akutní fáze extrémního vysušení pokožky a prodlužovat období klidu pokožky se sklonem k atopickému ekzému. Složení s maximální tolerancí je vhodné pro kojence, děti i dospělé. Vyvinuto pro velmi suchou pokožku a pokožku se sklonem k atopickému ekzému a alergii. Příjemná textura balzámu se rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje pokožku a ulevuje od pocitu svědění
  • přispívá k obnovení rovnováhy vysušené pokožky
  • prodlužuje období klidu pokožky se sklonem k atopickému ekzému

Složení

  • Máslo z karité – klíčová ingrediencí všech formulí Lipikar. Je známé svou schopností obnovit hydrolipidický film na povrchu pokožky, a to díky lipidům podobným těm, které se v pokožce přirozeně vyskytují.
  • Niacinamid – aktivní látka, která pomáhá zklidnit pocity svědění pokožky a obnovit její lipidovou bariéru. Vhodné pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému.
  • Technologie AP+M (Aqua Posae + microresyl) – exkluzivní aktivní komplex pro obnovu rovnováhy mikrobiomu pokožky.

Použití

Používejte 1x denně na obličej a tělo.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.