Doplněk stravy

LYZOZYM Imuno C D se selénem a vitamíny E a K 20 cucacích tablet

Značka: LYZOZYM

LYZOZYM Imuno C D se selénem a vitamíny E a K je doplněk stravy s obsahem enzymu lysozymu, selenu a vitaminů C, D, E a K ve formě cucavých tablet.

105

Cena za 1 kus: 5,25 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: LYZOZYM Imuno C D se selénem a vitamíny E a K 20 cucacích tablet

50147400

Úvod

Doplněk stravy s lysozymem a vitaminy C a D. Enzym lysozym je látka našemu tělu vlastní. Nachází se ve všech tělních tekutinách (slzy, sliny, pot, krev, mateřské mléko), na sliznicích a kůži. Jeho funkcí je chránit organismus před infekcemi, které se mohou do našeho těla dostat zvenčí. Působí na povrchu sliznice v ústní dutině. Tablety na cucání LYZOZYM Imuno C D se selénem a vitamíny E a K oceníte při pocitu suchého hrdla. Vitaminy C a D přispívají ke zdravé imunitě. Obsahuje xylitol. S višňovou příchutí.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá při suchém hrdle
  • vitaminy C a D spolu se selenem příznivě ovlivňují činnost imunitního systému
  • vhodné i pro těhotné a kojící ženy

Dávkování

Při potížích užívejte 3–6 tablet denně v odstupu 1–2 hodin, nechte působit nejméně 30 min, během toho nejezte, nepijte a nekuřte. Preventivně užívejte 1-2 tablety denně. Obsažený xylitol nemá nežádoucí vliv na zuby, tablety lze užívat večer po vyčištění zubů.


Složení

Lysozym 10 mg; vitamin C 16 mg (20 % RHP); vitamin E 2,4 mg (20 % RHP); vitamin K2 15 μg; vitamin D3 1 μg (20 % RHP); selen 11 μg (20 % RHP) v jedné tabletě na cucání. Sladidlo xylitol; kyselina jablečná; višňová příchuť; rostlinný stearan hořečnatý; barvivo z červené řepy.


Upozornění

Doplněk stravy. Obsahuje xylitol. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.