MACKS Dreamweaver maska na oči 1 ks + špunty 1 pár

Ostatní

Značka: MACKS
Maska na oči Dreamweaver a špunty do uší od MACKS vám zajistí klidný a ničím nerušený spánek. Vytvořte si dokonale relaxační atmosféru a užijte si klid a ticho doma i na cestách.
Skladem na e-shopu
349

O produktu

50137267

Maska na oči Dreamweaver a špunty do uší od MACKS vám zajistí klidný a ničím nerušený spánek. Poskytuje dokonalé ztmavení, nepropouští světlo, které by vás mohlo rušit. Špunty tlumí zvuk a navodí dokonale tichou atmosféru. Tvarovaný design masky zabraňuje tlaku na oční víčka a řasy. Maska z měkkého hedvábně hladkého materiálu je lehká a tenká, proto ani nebudete vědět, že ji máte na obličeji. Díky elastickým popruhům si ji můžete nastavit dle velikosti vašeho obličeje. Masku využijete kdekoli, kde chcete odpočívat, ale kvůli okolnímu světlu vám to není pohodlné jako např. v letadle, v autobuse, ve vlaku nebo i doma během bílého dne. Balíček obsahuje také praktický pytlík, kam masku i špunty pohodlně uložíte.

Hlavní vlastnosti:

  • praktické na doma i na cesty
  • nastavitelné popruhy masky
  • zajišťují ničím nerušený spánek

Použití

Srolujte špunt do úzkého cylindru. Opačnou ruku natáhněte přes hlavu a přitáhněte si vnější ucho pro narovnání ušního kanálku.
Rychle vsuňte špunt do ušního kanálku a vydržte dokud se špunt neroztáhne do pohodlného, zajištěného tvaru.

Upozornění

Špunt vysouvejte pomalu točivým pohybem pro postupné uvolnění těsnění. Rychle vysunutí může poškodit ušní bubínek. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.