Špunty do uší, chrániče sluchu (17)

Chrániče sluchu zvané také špunty do uší Vám pomohou vyřešit nepříjemné situace, jakými jsou zejména nadměrný hluk, vyrovnání tlaku při cestování letadlem, vniknutí vody do ucha při koupání, plavání nebo jiných vodních sportech.

Řadit
Filtry výpisu
MACKS Dreamgirl špunty do uší 10 párů

špunty do uší 10 párů

Ostatní

Pěnové špunty do uší speciálně navržené pro ženy s malým ušním kanálkem.
MACKS Ear Seals špunty do uší 1 pár

špunty do uší 1 pár

Ostatní

Špunty do uší ze silikonu poskytují pohodlnou ochranu před vodou a hlukem.
MACKS Slim Fit špunty do uší 10 párů

špunty do uší 10 párů

Ostatní

Štíhlé špunty do uší navržené pro úzké nebo citlivé ušní kanálky.
MACKS Soft Moldable Kids špunty do uší 6 párů

špunty do uší 6 párů

Ostatní

Špunty do uší pro děti jsou vhodné pro dokonalé pohodlí uší při plavání.
135 Kč
Dočasně nedostupné
MACKS Flightguard špunty do uší 1 pár

špunty do uší 1 pár

Ostatní

Špunty vyrovnávají tlak v uších po dobu cestování letadlem.
229 Kč
Dočasně nedostupné
Špunty do uší, chrániče sluchu

Špunty do uší, chrániče sluchu

Chrániče sluchu nazývané často jako špunty do uší Vám pomohou vyřešit nepříjemné situace, jakými jsou zejména nadměrný hluk, vyrovnání tlaku při cestování letadlem, vniknutí vody do ucha při koupání, plavání nebo jiných vodních sportech. Nabízíme pestrou škálu chráničů sluchu vyvinutých pro různé účely, např. kvalitní značkové špunty do uší značky Mack's jsou přizpůsobené proti chrápání (Mack's Snore Blockers), zaléhání uší v letadle (Mack's Flightgards) či extrémnímu hluku (Mack's Maximum Protection), který doprovází koncerty, střelbu, motoristické sporty atd. Naše nabídka zahrnuje špunty do uší pro dětii dospělé, vybrat si lze i dle velikosti ušního kanálku, např. verzi Slim Fit nebo špunty do uší Dreamgirl navržené speciálně pro ženy.

V nabídce Dr.Max nechybí pěnové, silikonové i voskové provedení chráničů sluchu. Pěnové špunty do uší jsou považovány za nejlépe tlumící, silikonové chrániče bývají hodnoceny jako velmi pohodlné, voskové špunty do uší poskytují maximální komfort díky přírodnímu složení, které má zároveň výborné hypoalergenní vlastnosti. Každému může vyhovovat jiný typ, proto je třeba zohlednit, pro jaký účel chrániče pořizujete či jak velká intenzita hluku Vás obtěžuje. Zatímco na plavání a vodní sporty nebo v případech pooperační ochrany se doporučují používat silikonové špunty do uší, pro práci v hlučném průmyslovém provozu Vám nejlépe poslouží jednorázové pěnové chrániče.