MACKS Kids size sluchátka 1 ks + špunty do uší 1 pár

Ostatní

Značka: MACKS
Dvojnásobná ochrana sluchu pro děti od 2 let s mušlovými chrániči sluchu a špunty do uší. Kombinovaná hodnota utlumení je (NRR) 30 dB.
Skladem na e-shopu
659

O produktu

50122185

Dvojnásobná ochrana sluchu pro děti od 2 let s mušlovými chrániči sluchu a špunty do uší. Balení konkrétně obsahuje jedny MACKS mušlové chrániče a jeden pár MACKS špuntů do uší. Nízkoprofilové chrániče sluchu jsou ultralehké, plně nastavitelné a skládací. Špunty do uší pro celodenní pohodlí jsou užší než běžné pěnové špunty, a proto jsou vhodné pro děti. Pokud jsou nasazeny chrániče a špunty zároveň, tak je kombinovaná hodnota utlumení (NRR) 30 dB. Samotné chrániče poskytují utlumení (NRR) 23 dB a samotné špunty 29 dB. Tyto chrániče pro děti jsou vhodné například na střílení, motorové závody, hlasité události a ohňostroje.

Hlavní vlastnosti:

  • speciálně navržené pro děti
  • dvojitá ochrana sluchu
  • kombinované utlumení 30 dB

Složení

Chrániče sluchu – Plast
Špunty do uší – polyuretanová pěna

Použití

Chrániče sluchu:

  1. Zatáhněte za klapky směrem ven a umístěte chrániče na hlavičku tak, aby plně zakrývaly uši a zároveň těsně přiléhaly k hlavě.
  2. Nastavte na každé straně rovnoměrně výšku každé klapky a zároveň přidržujte čelenku na hlavě, aby chrániče pohodlně sedly.
  3. Pokud nedojde k patrnému snížení hluku, sluchátka jsou pravděpodobně nasazeny špatně. Pro dosazení správné funkčnosti opakujte instrukce výše.

Špunty do uší:

  1. Čistýma rukama srolujte špunt do úzkého cylindru.
  2. Opačnou ruku natáhněte přes hlavu a přitáhněte si vnější ucho pro narovnání ušního kanálku.
  3. Rychle vsuňte špunt do ušního kanálku a vydržte, dokud se špunt neroztáhne do pohodlného, zajištěného tvaru.

Recyklujte po několika použití nebo do té doby než se špína nebo ušní maz na špuntech neakumulují.

Upozornění

Chrániče sluchu: Snížení hluku je nepříznivě ovlivněno čímkoli, co narušuje těsnění polštářků k uším. Nesprávné nasazení sníží účinnost a může mít za následek ztrátu sluchu nebo zranění. 

Špunty do uší: Nesprávné použití může snížit účinnost a může mít za následek ztrátu sluchu nebo poškození. Špunt vysouvejte pomalu točivým pohybem pro postupné uvolnění těsnění. Rychle vysunutí může poškodit ušní bubínek. Držte dál od dětí a domácích mazlíčků. Tyto špunty do uší jsou netoxické, ale mohou zabránit dýchání, pokud se dostanou do průdušnice, což může vést k vážnému zranění nebo smrti. Nesprávným použitím se sníží efektivnost, což může mít za následek poškození sluchu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.