MACKS Pillow Soft Silicone špunty do uší 6 párů

Ostatní

Značka: MACKS
Silikonové špunty do uší, které jsou jednoduché na použití a extrémně pohodlné. Vyvinuté tak, aby drželi před vstupem do ušního kanálku.
Skladem na e-shopu
229

O produktu

50122187

Jednoduché na použití a extrémně pohodlné. To jsou MACKS Pillow Soft® Silicone špunty do uší, které byly speciálně vyvinuté tak, aby držely před vstupem do ušního kanálku – měkký silikonový tmel se zformuje do unikátního voděodolného a vzduchotěsného tvaru. Jsou vhodné na spaní, cestování, poskytují ochranu po operaci uší, pomáhají zmírnit nepohodlí při létání a chrání sluch od hlasitých zvuků. Zároveň slouží jako ochrana uší před vodou, čímž pomáhají předcházet zánětům uší a infekcím.

Hlavní vlastnosti:

  • vyrobeny z měkkého materiálu
  • jsou maximálně komfortní
  • nepropouští vodu

Složení

Tvarovatelný silikon

Použití

  1. Ujistěte se, že máte čisté ruce a ušní otvor čistý a suchý. Zformujte celý špunt do kuličky.
  2. Umístěte špunt nad ušní dírku a zploštěte pro vytvoření vzduchotěsného těsnění. Vyhněte se vlasům.

Nepoužívejte špunty, pokud jsou špinavé nebo již nejsou lepivé. Vydrží cca 5 použití.

Upozornění

Používejte vždy celý špunt. Netlačte špunty do ušního kanálku silou. Pouze překryjte. Nutný dohled dospělých pro děti menší 15 let. Nepoužívejte pro potápění nebo hloubky více než 3 m. Používejte dle pokynů. Nesprávné použití může vést k uvíznutí špuntu v uších, což vyžaduje vyjmutí lékařem. Zbavte se špuntů v případě kontaktu s mazivy, rozpouštědly nebo jinými chemikáliemi. Lze používat v chlorované vodě. Držte dál od nemluvňat a malých dětí. Produkt je netoxický, ale může zabránit dýchání, pokud je chycený v dýchací trubici, což může vést k vážnému zranění nebo smrti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.