MACKS Soft Moldable Kids špunty do uší 6 párů

Ostatní

Značka: MACKS
Špunty do uší pro děti jsou vhodné pro dokonalé pohodlí uší při plavání. Dále jsou špunty ideální na cestování, hlasité události, létání a další aktivity.
Skladem na e-shopu
129

O produktu

50122188

MACKS Soft Moldable Kids špunty do uší pro děti jsou speciálně navržené pro dokonalé pohodlí uší při plavání. Dále jsou špunty ideální na cestování, hlasité události, létání a další aktivity. Doporučeno pro děti od 6 let a méně. Zářivá oranžová barva je zábavná pro děti a lehce viditelná pro rodiče. Spolu s pouzdrem na nošení.

Hlavní vlastnosti:

  • speciálně určené pro děti
  • navržené na plavání a proti tlaku v letadle
  • předchází ušním zánětům a infekcím
  • poskytují maximální pohodlí
  • v zářivé oranžové barvě

Složení

Tvarovatelný silikon

Použití

  1. Ujistěte se, že máte čisté ruce a ušní otvor čistý a suchý. Zformujte celý špunt do kuličky.
  2. Umístěte špunt nad ušní dírku a zploštěte pro vytvoření vzduchotěsného těsnění. Vyhněte se vlasům.

Upozornění

Používejte vždy celý špunt. Netlačte špunty do ušního kanálku silou. Pouze překryjte. Nutný dohled dospělých pro děti menší 15 let. Nepoužívejte pro potápění nebo hloubky více než 3 m. Používejte dle pokynů. Nesprávné použití může vést k uvíznutí špuntu v uších, což vyžaduje vyjmutí lékařem. Zbavte se špuntů v případě kontaktu s mazivy, rozpouštědly nebo jinými chemikáliemi. Lze používat v chlorované vodě. Držte dál od nemluvňat a malých dětí. Produkt je netoxický, ale může zabránit dýchání, pokud je chycený v dýchací trubici, což může vést k vážnému zranění nebo smrti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.