Kosmetika

MÁDARA Grow & Fix sérum na řasy a obočí 4,25 ml

Značka: MÁDARA
  • Sérum na řasy a obočí MÁDARA Grow & Fix s dvojím účinkem dodává hustotu a nepřehlédnutelný objem vašim řasám. Upraví je do požadovaného tvaru. Vegan.
NAVÍC MÁDARA SOS HYDRA hydratační krém 15 ml Při nákupu produktů značky MÁDARA v minimální hodnotě 990 Kč získáte NAVÍC MÁDARA SOS HYDRA hydratační krém 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 09. 2023 nebo do vyprodání zásob.
615

O produktu: MÁDARA Grow & Fix sérum na řasy a obočí 4,25 ml

50138524

Úvod

Sérum na řasy a obočí MÁDARA Grow & Fix s dvojím účinkem dodává hustotu a nepřehlédnutelný objem vašim řasám. Obsahuje peptidy, přírodní biopolymery, kofein a výtažek z lišejníku severského, který je bohatý na posilující vitaminy. Sérum zanechává dokonale vyživené, lesklé a pevné řasy plné života. Vytvaruje a upraví vaše obočí do požadovaného tvaru a podpoří váš přirozený vzhled. Přírodní certifikovaný produkt s veganským složením.

Hlavní vlastnosti:

  • podporuje hustotu a objem řas
  • zanechává vyživené a pevné řasy
  • přírodní veganské složení


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.