Magfit příchuť mango a pomeranč 20 sáčků

Doplněk stravy

Značka: MAGFIT
Magfit příchuť mango a pomeranč obsahuje hořčík ve formě citrátu hořečnatého pro dospělé a děti od 6 let. Hořčík je důležitý pro činnost svalů a psychickou pohodu, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

255

Cena za 100 g: 91 Kč

O produktu

50132472

Hořčík se řadí mezi základní minerály lidského organismu. Je potřebný pro řadu metabolických procesů probíhajících v našem těle. Jeho užívání se doporučuje při fyzické i psychické únavě, při stresu a svalovém napětí. Přípravek Magfit obsahuje hořčík ve formě citrátu hořečnatého. Tekutina v sáčcích má příjemnou příchuť mango a pomeranč, aplikuje se přímo do úst. Přípravek mohou užívat dospělí i děti od 6 let, je vhodný pro těhotné a kojící ženy. Neobsahuje cukr, lepek ani laktózu.

Hlavní účinky hořčíku:

  • pomáhá snížit míru únavy a vyčerpán
  • přispívá knormální činnosti nervové soustavy
  • přispívá k normální psychické činnosti
  • příznivě ovlivňuje energetický metabolismus
  • je důležitý pro normální činnost svalů
  • pomáhá ke zdravým zubům a kostem
  • přispívá k elektrolytické rovnováze

Dávkování

Děti od 6 let užívají 1 sáček denně, děti od 11 let a dospělí 2 sáčky denně. Sáček obsahuje tekutinu, která se aplikuje přímo do úst.

Složení

Citrát hořečnatý 815 mg (obsahuje 125 mg hořčíku, 33 % referenční hodnoty příjmu) v jednom sáčku.

Čištěná voda, bezvodý citrát hořečnatý, sladidlo glycerol, regulátor kyselosti kyselina mléčná, konzervanty benzoát sodný a sorbát draselný, zahušťovadlo xantanová guma, mangové a pomerančové aroma, sladidla sukralóza a xylitol.

Energetická hodnota (1 sáček): 13 kJ (3 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti do 6 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.