Dr. Popov Masážní prsní balzám pro dospělé 50 ml

Kosmetika

Značka: DR.POPOV
Prsní balzám Dr. Popov je výborný pomocník určený k masáži a to hlavně hrudníku, zad, krku, spánku, čela a zátylku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
115

O produktu

50040474

Prsní balzám je výborný pomocník hlavně v zimním období. Je určený k masáži hrudníku, zad, krku, spánku, čela a zátylku. Obsahuje unikátní kombinaci éterických silic, které se při masázi plně rozvinou a podpoří příznivý účinek masáže. Bylinné silice mají navíc aromaterapeutický účinek.

Síla éterických silic v tradičním masťovém základu

Eukalyptová silice (Oleum eucalypti) se řadí mezi nejúčinnější éterické oleje, vyznačuje se antiseptickými účinky, mátová silice (Oleum menthae piperitae) má příznivý účinek na dýchací systém. Kafr (Camphora) vyvolává příjemný hřejivý pocit. Mentol se vyznačuje antiseptickými účinky. Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. Prsní balzám obsahuje také bílou vazelínu. Mezi její typické vlastnosti patří stálost a nedráždivost. Je šetrná k pokožce a dokáže ochránit před vnějšími vlivy prostředí. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní mast vhodná k masážím hrudníku, zad, krku, čela a zátylku
  • obsahuje unikátní kombinaci éterických silic
  • aromaterapeutický účinek

Složení

Vepřové sádlo, bílá vazelína, včelí vosk, eukalyptová silice, mátová silice, hřebíčková silice, kafr, mentol.

Použití

Prsní balzámy vtíráme jemnou masáží do pokožky 2 až 3 minuty. Masírujeme hlavně hrudník, záda, krk a zátylek. Při masáži se vytváří teplo, díky kterému se plně rozvinou účinky éterických olejů, které jsou v prsním balzámu obsaženy. Prsní balzám používáme 2-3x denně nebo dle aktuální potřeby.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.