Matcha Tea Premium BIO zelený čaj 20x1,5 g

Čaje a čajové směsi

Značka: MATCHA TEA
5.0
Matcha Tea Premium dovážený z Japonska obsahuje ještě větší množství aminokyselin a kofeinu než varianta Harmony. Čajové listy jsou pečlivě vybírány, takže výsledkem je prémiová kvalita.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 kusů produktů značky Matcha Tea v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
329

Cena za 1 kus: 11 Kč

O produktu

50116997

dej svému zdraví zelenou

Svezte se na zelené vlně s šálkem pravého japonského Matcha Tea

Matcha Tea je 100% zelený, jemně mletý čaj, dovážený z Japonska, s pozoruhodnou barvou a báječnou chutí s výjimečným aroma. Jeho zpracování probíhá stejným způsobem už více než 800 let. Sbírají se jen ty nejkvalitnější a nejvrchnější lístky, suší se a následně se melou v žulových mlýnech. Díky náročnému zpracování byl matcha po dlouhá staletí nápojem japonských císařů a samurajů.

Svezte se na zelené vlně s šálkem pravého japonského Matcha Tea

Příznivé účinky Matcha Tea

Díky vysokému obsahu chlorofylu má výsostné postavení, pokud jde o vysoké množství antioxidantů a aminokyselin, čímž pomáhá chránit buňky před volnými radikály.

Matcha je 10x silnější než běžné zelené čaje. Povzbuzuje duševní schopnosti, podporuje soustředění a dodává postupnou dávku energie po dobu až šesti hodin

Matcha pomáhá kontrolovat hmotnost a přispívá k pocitu uvolnění a dobré nálady. V matcha najdeme i velké množství vlákniny, nebo vitamíny A, E, C a minerály, jako železo, vápník, draslík, zinek.


100% zelený čaj originál z Japonska

100% zelený čaj

originál z Japonska

Jemně mletý a s pozoruhodnou barvou. Sbírají se jen ty nejzelenější vrchní lístky, suší se a melou. Pijeme celý čajový list rozdrcený na extra jemný prášek.

Až 6 hodin energie a soustředění

Až 6 hodin energie

a soustředění

Matcha povzbuzuje duševní schopnosti, podporuje soustředění a dodává postupnou dávku energie po dobu až šesti hodin.

Pomocník při kontrole hmotnosti

Pomocník při kontrole

hmotnosti

Kromě prospěšných antioxidantů a aminokyselin obsahuje matcha vlákninu, vitamíny A, E, C a minerály, jako železo, vápník, draslík, zinek.

Snadno a rychle hotový

Snadno a rychle

hotový

Stačí protřepat s vodou v šejkru nebo uzavíratelné láhvi. Lze dochutit šťávou z ovoce, sirupem, nebo 100% džusem.

Vhodný  do drinků i do receptů

Vhodný 

do drinků i do receptů

Práškový čaj matcha může mít tisíce podob. Studený matcha v létě osvěží, horký v zimě zahřeje. Skvěle funguje i v dezertech.

Velké množství antioxidantů

Velké množství

antioxidantů

Pomáhá podpořit správné fungování imunity a přispívá k dobré náladě a správné trávicí činnosti. Pomáhá udržet normální krevní tlak.


V čem se liší Bio Matcha Tea Premium od Bio Matcha Tea Harmony?

Bio Matcha Tea Harmony je produkt řady All Day. Bio Matcha Premium je prémiový produkt jemnější chuti, díky které není vhodný jako ingredience do potravin. Je ještě zelenější, s ještě větším obsahem aminokyselin, a ještě vyšším podílem kofeinu než Bio Matcha Tea Harmony.


snadná a rychlá příprava

Příprava je rychlá a snadná

Ideálním pomocníkem pro přípravu Matcha Tea je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2 g sáček Matcha Tea, zalijte studenou vodou a řádně protřepejte. Při přípravě horkého nápoje převařte vodu a nechte ji zchladnout. Její teplota by neměla přesáhnout 70 °C. Postupujte stejně jako u studeného Matcha Tea.

Když se nápoj ještě dochutí čerstvou ovocnou šťávou nebo medem, máte vitamínovou bombu plnou přírodních antioxidantů.


Zajímavá cesta Matcha Tea z Japonska až na váš stůl

Užijte si cestu Matcha Tea od sklizně, přes zpracování, až po jeho přípravu v krátkém animovaném videu.Jaké certifikace má Bio Matcha Tea Premium?

Je certifikován známkou Bio. Mezi certifikáty společnosti Matcha Tea patří i Certifikát o zdravotní nezávadnosti produktu vydaný SZÚ. Stejně vysoké nároky klade i na své japonské dodavatele s certifikáty jako jsou například: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a další.


Složení

100% bio zelený čaj matcha.

Upozornění

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.