Matcha Tea BIO MINI zelený čaj 15x2 g

Čaje a čajové směsi

Značka: MATCHA TEA
Čajové lístky umleté na jemný prášek přináší příjemné povzbuzení, které se projevuje zrychlením metabolizmu i schopností lepší koncentrace.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 kusů produktů značky Matcha Tea v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
155

Cena za 100 g: 517 Kč

O produktu

50119150

Svezte se na zelené vlně s šálkem pravého japonského matcha v bio kvalitě. Díky obsahu takzvaného čajového kofeinu teofylinu, přináší příjemné povzbuzení, které se projevuje zrychlením metabolizmu i schopností lepší koncentrace. Na rozdíl od kávy tento účinek nastupuje pozvolna a přetrvává přibližně 3-6 hodin. Matcha jsou ručně sbírané čajové lístky, které jsou umleté na jemný prášek. Pitím čaje v podstatě konzumujeme celý list zeleného čaje. Zelený čaj je výborným antioxidantem, to znamená, že pomáhá chránit buňky před volnými radikály. Jednotlivě balené porce čaje zajišťují kvalitu a čerstvost každého šálku.

Ochranná atmosféra chrání barvu a vůni čaje

Vzduch a světlo jsou nejčastějším spouštěčem degradace tohoto produktu. Čaj ztratí barvu, chuť i aroma již během pár dnů. Matcha Tea BIO MINI obsahuje jednotlivě balené porce a čajový prášek je tak plně chráněný před vzduchem a světlem.

Hlavní vlastnosti:

  • matcha poskytuje psychické a fyzické povzbuzení
  • zelený čaj působí jako antioxidant
  • jednotlivě balené porce pro zachování čerstvosti čaje

Složení

100 % Bio zelený čaj matcha.

Použití

Ideálním pomocníkem pro přípravu matcha je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2g sáček Matcha Tea BIO MINI, zalijte studenou vodou a řádně protřepejte. Při přípravě horkého nápoje převařte vodu a nechte ji zchladnout. Její teplota by neměla přesáhnout 70°C. Postupujte stejně jako u studeného Matcha Tea.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.