Matcha Tea TRIO BIO 2x15x2 g + 10x1,5 g

Potraviny a nápoje

Značka: MATCHA TEA
Matcha Tea TRIO BIO je speciální balení tří druhů porcovaných čajů v jedné krabičce! Obsahuje čaj silné zemité chuti i velmi jemný čaj k ceremoniální přípravě.
Skladem na e-shopu
415

Cena za 100 g: 553 Kč

O produktu

50137809

Matcha Tea TRIO BIO je speciální balení tří druhů porcovaných čajů v jedné krabičce! Udělá radost jak matcha začátečníkům, tak těm, kteří si pravidelně rádi vychutnávají různé řady matcha. Balení obsahuje: 15x Harmony, 15x Imperial a 10x Premium.

Ochutnejte kompletní nabídku

  • Bio Matcha Tea Harmony je základní čaj matcha. Má silnou chuť, která se neztratí ani když si jej zpestříte ovocnou šťávou, džusem nebo sirupem. Je vhodný do smoothies i dezertů.

  • Bio Matcha Tea Imperial je jemnější než Bio Matcha Tea Harmony, ale má stále silnou zemitou chuť. Imperial je velmi všestranný matcha. Chutná skvěle sám o sobě, ale i dochucený. Má krásnou, silně zelenou barvu.

  • Bio Matcha Tea Premium je matcha opravdu jemné chuti a doporučujeme jej pít bez dochucování, nanejvýš s pár kapkami citronové šťávy. Premium je vhodný k tradiční japonské obřadní přípravě. Jeho jemnou a rafinovanou chuť nejlépe oceníte až po vyzkoušení předchozích řad.


Složení

100 % Bio zelený čaj matcha.

Použití

Ideálním pomocníkem pro přípravu Matcha Tea je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte obsah 1 sáčku Matcha Tea a řádně protřepejte ve studené, popřípadě teplé vodě. Teplota vody by však neměla přesáhnout 70 °C.

Vychutnejte si matchu stylově

Tradiční japonský obřadní způsob přípravy je rituál, který má přesně předepsaný průběh. Do čajové misky, čavanu nasypte porci čaje. Zalijte vodou do 70 °C a zamíchejte bambusovou metličkou zvanou chasen.

  • Jemnější varianta čaje usuča: 1 porci Matcha Tea Premium zalijte 70 ml vody a chasenem energicky míchejte ve tvaru písmene M.
  • Silnější čaj koiča: 2 porce Matcha Tea Premium zalijte 40 ml vody. Čaj bude mít hustější konzistenci a míchá se mírným krouživým pohybem.

Upozornění

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.