Matcha Tea BIO Harmony zelený čaj 30x2 g

Čaje a čajové směsi

NAVÍC Matcha Tea Snack Bar 35 g Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Matcha Tea Snack Bar 35 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

289 ušetříte 30 Kč

Původní cena 319 Kč, sleva 9%

Cena za 100 g: 482 Kč

O produktu

Svezte se na zelené vlně s šálkem pravého japonského Matcha Tea v BIO kvalitě. Díky obsahu takzvaného čajového kofeinu teofylinu, přináší příjemné povzbuzení, které se projevuje zrychlením metabolizmu i schopností lepší koncentrace. Na rozdíl od kávy tento účinek nastupuje pozvolna a přetrvává přibližně 3-6 hodin. Matcha Tea jsou ručně sbírané čajové lístky, které jsou umleté na jemný prášek. Pitím čaje v podstatě konzumujeme celý list zeleného čaje. Zelený čaj je výborným antioxidantem, to znamená, že pomáhá chránit buňky před volnými radikály.

Hlavní vlastnosti:

  • matcha poskytuje psychické a fyzické povzbuzení
  • zelený čaj působí jako antioxidant
  • jednotlivě balené porce pro zachování čerstvosti čaje

Ochranná atmosféra chrání barvu a vůni čaje

Vzduch a světlo jsou nejčastějším spouštěčem degradace tohoto produktu. Čaj ztratí barvu, chuť i aroma již během pár dnů. Bio Matcha Tea Harmony obsahuje jednotlivě balené porce a čajový prášek je tak plně chráněný před vzduchem a světlem.

Složení

100 % Bio zelený čaj Matcha.

Použití

Ideálním pomocníkem pro přípravu Matcha Tea je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2g sáček Matcha Tea, zalijte studenou vodou a řádně protřepejte. Při přípravě horkého nápoje převařte vodu a nechte ji zchladnout. Její teplota by neměla přesáhnout 70°C. Postupujte stejně jako u studeného Matcha Tea.

Upozornění

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.