Čaje a čajové směsi

Matcha Tea BIO Harmony zelený čaj 30x2 g

Značka: MATCHA TEA
4.9

Čajové lístky umleté na jemný prášek přináší příjemné povzbuzení, které se projevuje zrychlením metabolizmu i schopností lepší koncentrace.

279
Ušetříte 13%

Původní cena:  319 Kč  ·  sleva 40 Kč

Cena za 100 g: 465,00 Kč

Nejnižší cena před slevou: 319 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Matcha Tea BIO Harmony zelený čaj 30x2 g

50077017

dej svému zdraví zelenou

Svezte se na zelené vlně s šálkem pravého japonského Matcha Tea

Matcha Tea je 100% zelený, jemně mletý čaj, dovážený z Japonska, s pozoruhodnou barvou a báječnou chutí s výjimečným aroma. Jeho zpracování probíhá stejným způsobem už více než 800 let. Sbírají se jen ty nejkvalitnější nejvrchnější lístky, suší se a následně se melou v žulových mlýnech. Díky náročnému zpracování byl matcha po dlouhá staletí nápojem japonských císařů a samurajů.

pěstování matcha tea

Příznivé účinky Matcha Tea

Díky vysokému obsahu chlorofylu má výsostné postavení, pokud jde o vysoké množství antioxidantů a aminokyselin, čímž pomáhá chránit buňky před volnými radikály.

Matcha je 10x silnější než běžné zelené čaje. Povzbuzuje duševní schopnosti, podporuje soustředění a dodává postupnou dávku energie po dobu až šesti hodin

Matcha pomáhá kontrolovat hmotnost a přispívá k pocitu uvolnění a dobré nálady. V matcha najdeme i velké množství vlákniny, nebo vitamíny A, E, C a minerály, jako železo, vápník, draslík, zinek.


100% zelený čaj

originál z Japonska

Jemně mletý a s pozoruhodnou barvou. Sbírají se jen ty nejzelenější vrchní lístky, suší se a melou. Pijeme celý čajový list rozdrcený na extra jemný prášek.

Až 6 hodin energie

a soustředění

Matcha povzbuzuje duševní schopnosti, podporuje soustředění a dodává postupnou dávku energie po dobu až šesti hodin.

Pomocník při kontrole

hmotnosti

Kromě prospěšných antioxidantů a aminokyselin obsahuje matcha vlákninu, vitamíny A, E, C a minerály, jako železo, vápník, draslík, zinek.

Snadno a rychle

hotový

Stačí protřepat s vodou v šejkru nebo uzavíratelné láhvi. Lze dochutit šťávou z ovoce, sirupem, nebo 100% džusem.

Vhodný 

do drinků i do receptů

Práškový čaj matcha může mít tisíce podob. Studený matcha v létě osvěží, horký v zimě zahřeje. Skvěle funguje i v dezertech.

Velké množství

antioxidantů 

Pomáhá podpořit správné fungování imunity a přispívá k dobré náladě a správné trávicí činnosti. Pomáhá udržet normální krevní tlak.


Ochranná atmosféra chrání barvu a vůni čaje

Vzduch a světlo jsou nejčastějším spouštěčem degradace tohoto produktu. Čaj ztratí barvu, chuť i aroma již během pár dnů. Bio Matcha Tea Harmony obsahuje jednotlivě balené porce a čajový prášek je tak plně chráněný před vzduchem a světlem.


příprava matcha tea

Příprava je rychlá a snadná

Ideálním pomocníkem pro přípravu Matcha Tea je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2 g sáček Matcha Tea, zalijte studenou vodou a řádně protřepejte. Při přípravě horkého nápoje převařte vodu a nechte ji zchladnout. Její teplota by neměla přesáhnout 70 °C. Postupujte stejně jako u studeného Matcha Tea.

Když se nápoj ještě dochutí čerstvou ovocnou šťávou nebo medem, máte vitamínovou bombu plnou přírodních antioxidantů.


Zajímavá cesta Matcha Tea z Japonska až na váš stůl

Užijte si cestu Matcha Tea od sklizně, přes zpracování, až po jeho přípravu v krátkém animovaném videu.Harmony už 6x Produktem roku

Bio Matcha Tea Harmony se stal Produktem roku již pošesté v řadě na portále Heuréka.cz v kategorii čaj. Čaj Bio Matcha Tea Harmony je absolutní vítěz v letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 a 2021.

produkt roku 2021
produkt roku 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 a 2021

Složení

100% bio zelený čaj matcha.

Upozornění

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.