Ohřívače lahví

  (9)
Seřadit podle
 • Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví nabízí tři funkce v jednom. Zvládne ohřívat lahve i kompletní stravu a poslouží jako sterilizátor doplňků pro krmení, například dudlíků, saviček nebo příborů.
 • 5.0
  (1)
  Elektrický ohřívač 4v1 ohřívá, udržuje teplotu, rozmrazuje a sterilizuje.
 • BAYBY BBW 2030

  ohřívač kojeneckých lahví 4v1
  Ohřívač lahví během několika málo minut rovnoměrně ohřeje lahvičky i celé pokrmy.
 • Truelife Invio BW Double

  ohřívačka kojeneckých lahví
  5.0
  (1)
  Praktický ohřívač kojeneckých lahví s funkcí udržování teploty a sterilizace.
 • Truelife Invio BW Single

  ohřívačka kojenecké lahve
  Praktický ohřívač kojeneckých lahví s funkcí udržování teploty.
 • Rychle a rovnoměrně ohřívá dětskou stravu a udržuje její optimální teplotu.
 • Ohřeje kojeneckou stravu přesně na teplotu těla bez rizika jejího přehřátí.
 • Digitální ohřívač dětské stravy disponuje dvěma funkcemi. V první řadě pokrm ohřeje, poté automaticky přejde k funkci udržování teploty. Je vhodný pro všechny komerčně vyráběné lahve.
 • Elektrický ohřívač 3v1 ohřeje mléko a příkrmy, rozmrazí jídlo a sterilizuje lahve.
  Ohřívače lahví

  Ohřívače lahví

  Ohřívač lahví představuje praktického pomocníka při krmení děťátka z lahve. Rychle a rovnoměrně ohřívá dětské pokrmy a udržuje jejich optimální teplotu až na několik hodin. Zjednoduší vám přípravu mléka i příkrmů.

  Jaký vybrat ohřívač lahví?

  Vybírat můžete mezi ohřívačem na jednu nebo dvě lahve. Je kompatibilnís různými typy kojeneckých lahví a jednoduše se ovládá. Ohřívač také disponuje několika režimy ohřívání. Budete mít dokonalý přehled o teplotě připravovaného jídla, a proto se nemůže stát, abyste pokrm ohřáli na vyšší teplotu.

  Jak používat ohřívač lahví?

  Pomocí tlačítka nebo displeje nastavíte požadovanou teplotu a čas ohřevu. Některé ohřívače mají také přednastavené programy ohřevu. Pak už stačí zvolit vybraný režim. Budete mít dokonalý přehled o tom, jak dlouho se nápoj ohřívá a jaká je jeho výsledná teplota, to vše bez rizika přehřátí. Na ohřívači si můžete nastavit i udržování stálé teploty pokrmu až na několik hodin.

  Ohřívače lahví se sterilizátorem

  Většina ohřívačů disponuje i funkcí sterilizace lahví. Díky tomu se stane zcela nepostradatelným. Praktický malý spotřebič si najde své místo v každé domácnosti s malým miminkem. Spotřebič sterilizuje párou a usnadní vám každodenní vyvařování lahvičky.

  Jak sterilizovat lahev?

  Dbejte při krmení z lahve na dostatečnou hygienu. Vložte lahev do ohřívače a zapněte program sterilizace. Po několika minutách bude lahvička připravena k použití. Spotřebič sterilizuje lahvičky, savičky, dudlíky i jiné drobné příslušenství. Vyberte si ohřívač lahví i sterilizátor v jednom. Vyzkoušejte například LOVI, Canpol babies nebo Truelife.

  Cestovní ohřívače lahví

  Spotřebič v cestovní verzi si jednoduše sbalíte do každého zavazadla. Je ideální na výlety i dovolené. Kompaktní ohřívač s funkcí sterilizace se postará o to, aby nápoj v lahvičce zůstal dostatečně teplý a ihned připravený ke konzumaci. Nemusíte slevit ze svého komfortu a pohodlí dítěte ani na cestách. Některé ohřívače disponují dobíjením před USB. S praktickým spotřebičem se vám bude cestovat jedna radost.