Sterilizátory (9)

Řadit
Filtry výpisu
Medela Quick Clean Sáčky pro čištění v mikrovlnné troubě 5 ks

5 ks

Péče o dítě

Medela Quick Clean - Sáčky pro čištění v mikrovlnné troubě jsou ideální pro sterilizaci lahviček na mléko, dudlíků, prstních nástavců a hadiček. Nahrazují déletrvající sterilizaci ve vodě nebo ve sterilizátoru.

  529 Kč
  Beaba Elektrický sterilizátor Express šedý

  šedý

  Elektronika

  Již za šest minut budete mít dětské nádobí, lahvičky, příbory a další příslušenství zcela čisté a zbavené škodlivých virů a bakterií. Poslouží vám k tomu elektrický sterilizátor, který se po skončení práce sám automaticky vypne.

   1650 Kč
   Suavinex UV sterilizátor na dudlíky modrý

   modrý

   Péče o dítě

   Praktický UV sterilizátor na dudlíky, který můžete přibalit na procházku. Sterilizuje savičku dudlíku rychle za pouhé 3 minuty a bezpečně díky ultrafialovému světlu.

    599 Kč
    Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby

    Péče o dítě

    Sterilizátor do mikrovlnné trouby se vyznačuje velmi lehkým designem, díky němuž je produkt ideální pro použití i na cestách.

     1019 Kč
     BAYBY BBS 3010 Elektrický sterilizátor

     Elektronika

     Dezinfikujte dětské nádobí a zabraňte přenosu virů a bakterií na miminko. Společnost Bayby vytvořila elektrický parní sterilizátor s kapacitou až 6 lahví nebo 4 lahví s příslušenstvím, který odstraňuje nečistoty i organické zárodky a vy máte jistotu, že miminku krmením neublížíte.

     • Akce -22%
     699 Kč 899 Kč
     Sterilizátory

     Sterilizátory

     Sterilizace párou je metoda, která vede k usmrcení téměř 100% nejběžnějších choroboplodných zárodků, které by mohly negativně ovlivnit zdravotní stav miminka. Sterilizovat potřeby pro krmení kojence se doporučuje minimálně do ukončeného 6. měsíce věku. Kromě lahviček a saviček je vhodné sterilizovat také dudlíky, prsní nástavce, odsávačky, kousátka aj. Dostupné jsou parní elektrické sterilizátory vhodné zvláště pro domácí sterilizaci většího množství nádobí, ale i pomůcky pro parní sterilizaci v mikrovlnné troubě, které jsou díky menšímu rozměru ideální na cesty a pro občasné použití.