Sterilizátory (15)

Řadit
Filtry výpisu
 • BAYBY BBS 3010 Elektrický sterilizátor

  Dezinfikujte dětské nádobí a zabraňte přenosu virů a bakterií na miminko. Společnost Bayby vytvořila elektrický parní sterilizátor s kapacitou až 6 lahví nebo 4 lahví s příslušenstvím, který odstraňuje nečistoty i organické zárodky a vy máte jistotu, že miminku krmením neublížíte.

  Elektronika

 • Tommee Tippee Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N

  Praktický pomocník při čištění dětských lahví.

  Péče o dítě

 • Tommee Tippee Cestovní sterilizátor na kojeneckou láhev C2N

  Tommee Tippee Cestovní sterilizátor na 1 kojeneckou láhev C2N je vhodný pro bezpečné použití kdykoliv a kdekoliv. Vhodný pro sterilizaci v mikrovlnné troubě nebo pro studenou sterilizaci pomocí sterilizačního roztoku.

  Elektronika

Beurer BY 76 Sterilizátor parní digitální

Zdravotnické prostředky

Digitální parní sterilizátor pojme najednou až 6 lahví včetně příslušenství. Proces sterilizace trvá pouze 7 minut, poté je nádobí 3 hodiny sterilní, pokud víko necháte zavřené.

 

1650 Kč
Sterilizátory

Sterilizátory

Sterilizace párou je metoda, která vede k usmrcení téměř 100% nejběžnějších choroboplodných zárodků, které by mohly negativně ovlivnit zdravotní stav miminka. Sterilizovat potřeby pro krmení kojence se doporučuje minimálně do ukončeného 6. měsíce věku. Kromě lahviček a saviček je vhodné sterilizovat také dudlíky, prsní nástavce, odsávačky, kousátka aj. Dostupné jsou parní elektrické sterilizátory vhodné zvláště pro domácí sterilizaci většího množství nádobí, ale i pomůcky pro parní sterilizaci v mikrovlnné troubě, které jsou díky menšímu rozměru ideální na cesty a pro občasné použití.