Sterilizátory (6)

Řadit
Filtry výpisu
 • BAYBY BBS 3010 Elektrický sterilizátor

  Dezinfikujte dětské nádobí a zabraňte přenosu virů a bakterií na miminko. Společnost Bayby vytvořila elektrický parní sterilizátor s kapacitou až 6 lahví nebo 4 lahví s příslušenstvím, který odstraňuje nečistoty i organické zárodky a vy máte jistotu, že miminku krmením neublížíte.

  Elektronika

  699 Kč
  899 Kč
 • Tommee Tippee Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N

  Tomme Tippee Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N je navržen speciálně pro láhve Tommee Tippee Closer to Nature.

  Péče o dítě

  809 Kč
 • Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby

  Sterilizátor do mikrovlnné trouby se vyznačuje velmi lehkým designem, díky němuž je produkt ideální pro použití i na cestách.

  Péče o dítě

  999 Kč
BAYBY BBS 3000 Sterilizátor do mikrovlnky

Péče o dítě

Dětské nádobí nebude mít na sobě naneseny žádné bakterie ani jiné organické zárodky, které by mohly oslabit imunitu miminka. Postará se o to mikrovlnný parní sterilizátor s kapacitou až 6 lahviček. Proces je rychlý - pouhých 5 minut a do dvou minut po skončení je nádobí chladné a připravené k použití.

  469 Kč
  Beaba Elektrický sterilizátor Express šedý

  šedý

  Elektronika

  Již za šest minut budete mít dětské nádobí, lahvičky, příbory a další příslušenství zcela čisté a zbavené škodlivých virů a bakterií. Poslouží vám k tomu elektrický sterilizátor, který se po skončení práce sám automaticky vypne.

   2090 Kč
   Tommee Tippee Cestovní sterilizátor na kojeneckou láhev C2N

   Elektronika

   Tommee Tippee Cestovní sterilizátor na 1 kojeneckou láhev C2N je vhodný pro bezpečné použití kdykoliv a kdekoliv. Vhodný pro sterilizaci v mikrovlnné troubě nebo pro studenou sterilizaci pomocí sterilizačního roztoku.

    335 Kč
    Sterilizátory

    Sterilizátory

    Sterilizace párou je metoda, která vede k usmrcení téměř 100% nejběžnějších choroboplodných zárodků, které by mohly negativně ovlivnit zdravotní stav miminka. Sterilizovat potřeby pro krmení kojence se doporučuje minimálně do ukončeného 6. měsíce věku. Kromě lahviček a saviček je vhodné sterilizovat také dudlíky, prsní nástavce, odsávačky, kousátka aj. Dostupné jsou parní elektrické sterilizátory vhodné zvláště pro domácí sterilizaci většího množství nádobí, ale i pomůcky pro parní sterilizaci v mikrovlnné troubě, které jsou díky menšímu rozměru ideální na cesty a pro občasné použití.