Dr.Max Achillex 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Achillex s unikátním složením Tendofit® pro vazy a šlachy. Obsahuje mukopolysacharidy, kolagen, mangan a vitamin C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
399

Cena za 1 kus(tbl): 7 Kč

O produktu

50132985

Unikátní složení přípravku Dr.Max Achillex Tendofit® je speciálně zaměřené na péči o vazy a šlachy. Obsahuje mukopolysacharidy, kolagen, mangan a vitamin C. Dobrý stav vazů a šlach je podmínkou pro hladký průběh jakékoliv aktivity, zejména sportovní. Achillex je vhodný pro každého, kdo své vazy a šlachy vystavuje nadměrné či jednostranné zátěži.

Hlavní složky:

  • mukopolysacharidy a kolagen jsou přirozené součásti struktury vazů a šlach
  • mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání, mezi něž patří vazy a šlachy
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně najednou nebo rozděleně ve dvou dávkách, zapijte dostatečným množstvím vody (200 ml). Přípravek užívejte minimálně 2 měsíce. Kúru zopakujte 2–3x ročně. Optimální je dlouhodobé užívaní přípravku.

Složení

Mukopolysacharidy 220 mg, kolagen typu I 40 mg, vitamin C 30 mg (37,5 % RHP), mangan 0,30 mg (15 % RHP) v jedné kapsli. RHP …… referenční hodnota příjmu.

Sójový olej, mukopolysacharidy, želatina, zahušťovadlo (glycerol), hydrolyzovaný kolagen typu I, L-askorbová kyselina, emulgátor (sójový lecitin), stabilizátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), síran manganatý, D-α-tokoferol.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.