Max Biocide Dog Collar Obojek pro psy 75 cm 1 ks

Biocidní přípravky, repelenty

Antiparazitní obojek na bázi extraktu z margosy dlouhodobě působí proti blechám, klíšťatům a komárům. Max Biocide Dog Collar Obojek 75 cm je určený pro velké psy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
155

O produktu

50131515

Antiparazitní obojek dlouhodobě působící proti blechám, klíšťatům a komárům. Max Biocide Dog Collar Obojek s délkou 75 cm je určený pro velké psy. Působí na bázi rostlinného extraktu z margosy – látky z tropického stromu zederachu indického, která má repelentní a biocidní účinky. Obliba této látky roste, protože je vhodný i pro zvířata, která jsou citlivá na chemické repelenty a mohou ji používat i štěňata již od 2 měsíců věku. Účinek obojku se projevuje již 3 hodiny po nasazení. Je voděodolný a chrání zvíře minimálně po dobu 4 měsíců. Obojek nezanechává chemickou stopu v přírodě. Na antiparazitní přípravky a obojky Max Biocide se nevytváří resistence.

Hlavní vlastnosti:

  • účinný na blechy, klíšťata a komáry
  • nedráždí čich zvířete
  • obojek je voděodolný
  • délka působení: minimálně 4 měsíce
  • vhodný i pro štěňata od 2 měsíců

Složení

Extrakt Margosa 1,06 g.

Použití

Odstraňte ochrannou fólii a upevněte obojek kočce kolem krku tak, aby nebyl příliš těsný. Přesahující část obojku odstřihněte.

Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.