Dr.Max Biotin Plus 60 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

79

Cena za 1 kus(tbl): 1 Kč

O produktu

Biotin doplněný zinkem, křemíkem a kyselinou pantothenovou pro zdravé vlasy, nehty a pokožku. Zinek s biotinem přispívají k normálnímu stavu pokožky a vlasů, zinek je důležitý pro zdravé nehty a navíc napomáhá normální funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem. Kyselina pantothenová (vitamin B5) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální mentální činnosti a k normálnímu energetickému metabolismu.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Složení

PABA (kyselina paraaminobenzoová) 25 mg, křemík 15 mg, zinek 10 mg, kyselina pantothenová 6 mg, biotin 150 µg v jedné tabletě.

Plnidlo (fosforečnan vápenatý), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), oxid křemičitý, kyselina paraaminobenzoová, oxid zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, barvivo (oxid titaničitý), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), lešticí látka (polyvinylalkohol), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulózy), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), odpěňovač (polyethylenglykol), zvlhčující látka (polydextróza), protispékavá látka (talek), D-biotin.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.