Čaje a čajové směsi

Dr. Max Heřmánek sypaný 50 g

Značka: DR. MAX
5.0

Bylinný sypaný čaj s obsahem květu heřmánku pravého určený k vnitřnímu i vnějšímu použití. Heřmánek působí blahodárně na trávení a dýchací systém.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. a zlevněné položky z dubnového letáku a kupóny. Akce platí do 30. 04. 2024 nebo do vyprodání zásob.
55

Cena za 100 g: 110,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Dr. Max Heřmánek sypaný 50 g

50122140

Úvod

Sypaný heřmánek pro přípravu čaje. Přípravek obsahuje květ Heřmánku pravého (Matricaria recutita L). Heřmánek příznivě ovlivňuje trávení a napomáhá normální funkci dýchacího systému. Při inhalačním použití pomáhá uvolnit dýchací cesty s rýmou. Zevně se používá ke koupelím nebo obkladům, přispívá také k normálnímu stavu pokožky. Lze ho použít jako kloktadlo, na výplachy dutiny ústní nebo na obklady.


Složení

Heřmánek pravý (Matricaria recutita L.), květ.


Použití

1 čajovou lžičku heřmánkového květu zalijte 0,25 l vroucí vody, nechte 15 minut vyluhovat v zakryté nádobě a poté sceďte. Nesmí se vařit.
Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Nálev se pije teplý 2-3x denně.


Upozornění

Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Použití bylin konzultujte s lékárníkem. Nepoužívejte při přecitlivělosti na heřmánek. Skladujte v suchu, při teplotě do 25 °C a vlhkosti do 70 %.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.