Dr.Max Lutein Complex Premium dárkové balení 90+30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Karotenoidy lutein a zeaxanthin, betakaroten a vitaminy C a E, omega 3 mastné kyseliny a stopové prvky v každé kapsli. Vánoční dárkové balení 90+30 kapslí.
Skladem na e-shopu
449 ušetříte 150 Kč

Původní cena 599 Kč sleva 25%

Cena za 100 kusů(tbl): 374 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50140366

Dr.Max Lutein Complex Premium pro podporu zraku obsahuje kromě luteinu také karotenoid zeaxanthin. Oba tyto karotenoidy se nacházejí ve žluté skvrně v lidském oku. Náš organismus je nedokáže sám syntetizovat, proto je vhodné je přijímat ve stravě. Dále přípravek Lutein Complex Premium obsahuje betakaroten, který je potřebný pro tvorbu vitaminu A, omega-3 nenasycené mastné kyseliny, stopové prvky (selen, zinek, měď) a vitaminy C a E k ochraně buněk před oxidativním stresem. Potěšte své blízké vánočním dárkovým balením přípravku Dr.Max Lutein Complex Premium, které vám vystačí na 4 měsíce užívání.

Jaký je přínos jednotlivých složek přípravku Dr.Max Lutein Complex Premium?

  • Lutein a zeaxanthin jsou přírodní karotenoidy přítomné ve zvýšené koncentraci ve žluté skvrně v oku. V přípravku Lutein Complex Premium jsou obsaženy ve formě extraktu z aksamitníku vzpřímeného.
  • Rybí tuk (z toho EPA 210 mg a DHA 24 mg) - Koncentrace DHA (kyselina dekosahexaenová) v sítnici je nejvyšší v celém organismu.
  • Betakaroten je prekurzorem vitaminu A. Organismus přeměňuje betakaroten na vitamin A přesně podle aktuální potřeby, nehrozí proto předávkování jako v případě samotného vitaminu A. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku.
  • Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku.
  • Selen, měď, zinek, vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Víte, co je to žlutá skvrna?

Žlutá skvrna (neboli makula, latinsky macula lutea) je místo ve střední části oční sítnice s největší hustotou čípků – jedná se tedy o část oka odpovědnou za ostré vidění. Obraz, na nějž se zpříma díváme, se promítá právě do tohoto bodu. Ve žluté skvrně jsou ve zvýšeném množství přítomny karotenoidy lutein a zeaxanthin.

Pro koho a v jakých situacích je přípravek Dr.Max Lutein Complex Premium vhodný?

Přípravek Dr.Max Lutein Complex Premium je určen pro:

  • dospělé
  • seniory k podpoře zraku
  • osoby se zvýšenými nároky na dobrý zrak (řidiči, piloti), osoby pracující na počítači či osoby, které při práci hodně čtou

Přípravek Dr.Max Lutein Complex Premium je vhodný pro podporu dobrého stavu zraku u osob, které absolvovaly operaci očí, u diabetiků, při pocitech unavených očí, u lidí, kteří se pohybují v prostředí, kde jsou oči vystaveny různým negativním vlivům (UV záření, znečištění ovzduší, zvýšená prašnost apod.).


Dávkování

Užívejte 1 kapsli přípravku Dr.Max Lutein Complex Premium denně. Vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje látky rozpustné v tucích, doporučujeme užívat kapse po jídle.

Složení

Rybí olej 300 mg (z toho EPA 210 mg a DHA 24 mg), lutein (20% extrakt z květů aksamitníku vzpřímeného) 15 mg, zeaxanthin (20% extrakt z květů aksamitníku vzpřímeného) 2,5 mg, vitamin C 80 mg (100 % RHP), vitamin E 30 mg (250 % RHP), betakaroten 2 mg - odpovídá vitaminu A 333,3 µg (41,6 % RHP), zinek 11,2 mg (112 % RHP), selen 26 µg (47,2 % RHP), měď 1 mg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP ………. referenční hodnota příjmu.

Kapsle [želatina, zvlhčující látka (glycerol), čištěná voda, barvivo (oxidy a hydroxidy železa)], rybí olej, slunečnicový olej, kyselina L-askorbová, extrakt z květů aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta), leštící látka (včelí vosk), DL-α-tokoferyl-acetát, oxid zinečnatý, kvasnice obohacené selenem, β-karoten, síran měďnatý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.