Doplněk stravy

Dr. Max Magnesium B6 48 mg Lactate 100 tablet

Značka: DR. MAX

Dr. Max Magnesium B6 48 mg Lactate obsahuje organickou formu hořčíku pro lepší vstřebávání v lidském organismu doplněnou vitaminem B6. Pomáhá snížit únavu a vyčerpání.

179

Cena za 100 kusů: 179,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Dr. Max Magnesium B6 48 mg Lactate 100 tablet

50128248

Úvod

Dr. Max Magnesium B6 48 mg Lactate obsahuje hořčík v organické formě, která je vysoce vstřebatelná v lidském těle. Hořčík a vitamin B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismusHořčík (magnesium) navíc působí pozitivně na normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze.


Dávkování

Dospělí užívají 2-4 tablety denně, děti od 3 let užívají 1-2 tablety denně. 


Složení

Hořčík 48 mg (12,8 % RHP), vitamin B6 1,4 mg (100 % RHP) v jedné tabletě. RHP …. referenční hodnota příjmu.

Mléčnan hořečnatý, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), stabilizátor (polyvinylpyrolidon), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), lešticí látka (polyvinylalkohol), pyridoxin hydrochlorid.


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.