Doplněk stravy

Dr. Max Pregnafolin II 30 tablet + 30 kapslí

Značka: DR. MAX
 • Dr. Max Pregnafolin II je doplňkový zdroj vitaminů, folátu ve formě kyseliny listové a L-methylfolátu a omega-3 nenasycených mastných kyselin pro ženy od 13. týdne těhotenství.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.
499

Cena za 1 kus(tbl): 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Max Pregnafolin II 30 tablet + 30 kapslí

50144963

Úvod

Přípravek Dr. Max Pregnafolin II je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro ženy od 13. týdne těhotenství až do porodu. Ve vyvážené kombinaci zajišťuje přísun důležitých vitaminů, zejména vitaminu D3, jódu, folátu ve formě kyseliny listové a L-methylfolátu a omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA. Každé balení přípravku obsahuje 30 multivitamínových tablet a 30 kapslí s obsahem omega-3 mastných kyselin DHA a EPA.

Multivitaminové tablety Dr. Max Pregnafolin II

 • Folát (z toho kyselina listová 200 μg a L-metylfolát 400 μg) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k normální syntéze aminokyselin, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální psychické činnosti, napomáhá normální funkci imunitního systému, normálnímu metabolismu homocysteinu a normální krvetvorbě.
 • Jód podporuje zdravý vývoj dětí. Přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.
 • Vitamin B1 (thiamin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a srdce.
 • Vitamin B2 (riboflavin) napomáhá normálnímu metabolismu železa a udržení normálních červených krvinek.
 • Vitamin B5 (kyselina pantothenová) přispívá k syntéze a metabolismu některých hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů.
 • Vitamin B6 napomáhá tvorbě červených krvinek, normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.
 • Biotin pomáhá udržet normální stav pokožky a vlasů.
 • Vitamin B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek a podílí se na procesu dělení buněk.
 • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, zubů, kůže a cév, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa.
 • Vitamin D3 se podílí na správném dělení buněk, přispívá k normální funkci imunitního systému, hospodaření těla s vápníkem a fosforem a napomáhá k udržení normálního stavu kostí a zubů.
 • Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, k normální syntéze DNA a podílí se na procesu dělení buněk.

Kapsle s omega-3 mastnými kyselinami DHA a EPA 

 • DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem (příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA).
 • DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem (příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA).
 • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu a 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek se užívá s jídlem nebo po jídle (pro lepší vstřebávání omega-3 mastných kyselin a vitamínů rozpustných v tucích). Doporučujeme užívat pravidelně v určitou denní dobu.


Složení

Tablety: Stabilizátor (uhličitany vápenaté), L-askorbát vápenatý, oxid hořečnatý, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulosa), maltodextrin, kukuřičný škrob, nikotinamid, emulgátor (hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), D-pantothenát vápenatý, stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), oxid zinečnatý, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, talek), jodid draselný, cholekalciferol, zvlhčující látka (polydextrosa), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), pyridoxin-hydrochlorid, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, riboflavin, thiamin-mononitrát, seleničitan sodný, L-methylfolát vápenatý, stabilizátor (sodná sůl karboxymethylcelulosy), kyselina pteroylmonoglutamová, zahušťovadlo (fosforečnany vápenaté), antioxidant (kyselina vinná), D-biotin, kyanokobalamin. Kapsle: Rybí olej (70 % DHA, 10 % EPA), kapsle [želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda], DL-α-tokoferyl-acetát, přírodní citronové aroma. Alergeny jsou vyznačeny tučně.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.