Dentální hygiena

Dr. Max PRO32 Mezizubní kartáček 0,4 mm 6 ks

Značka: DR. MAX
Produktová řada: PRO32
4.8

Efektivně zbaví plaku prostory mezi zuby, kam běžný kartáček nedosáhne. Praktický držák s ergonomickou rukojetí pro pohodlné čištění.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. a zlevněné položky z dubnového letáku a kupóny. Akce platí do 30. 04. 2024 nebo do vyprodání zásob.
99
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Dr. Max PRO32 Mezizubní kartáček 0,4 mm 6 ks

50116328

Úvod

Prostory mezi zuby jsou pro běžný kartáček těžce dostupné. Pokud nedochází k pravidelnému čištění, zubní plak se v těchto místech stává živnou půdou pro bakterie. Výsledkem může být nepříjemný zápach z úst, krvácení z dásní nebo vznik zubního kazu. Mezizubní kartáček Dr. Max Pro32 efektivně odstraní zbytky jídla a vyčistí plak usazený mezi zuby. Kartáček je zasazen do praktického držáku s ergonomickou rukojetí, aby čištění bylo co nejpohodlnější. Velikost 0,4 mm.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné čištění mezizubních prostor
  • přirozená jednoduchá aplikace
  • ergonomický tvar rukojeti

Použití

Kartáček opatrně vsuňte mezi zuby těsně podél dásňové papily a pohybujte jím vpřed a vzad. Nepoužívejte násilí, aby nedošlo k poranění zubů. Je velmi důležité zvolit vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.