Dentální hygiena

Dr. Max PRO32 Junior zubní pasta 75 ml

Značka: DR. MAX
Produktová řada: PRO32
5.0
  • Dr. Max PRO32 Junior zubní pasta pro každodenní péči o nové trvalé zuby je určená dětem od 6 let. Pomáhá chránit před vznikem zubního kazu. S osvěžující mátovou příchutí.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

79

O produktu: Dr. Max PRO32 Junior zubní pasta 75 ml

50137575

Úvod

Zubní pasta pro nové trvalé zuby s osvěžující mátovou příchutí. Dr. Max PRO32 Junior zubní pasta posiluje zubní sklovinu a pomáhá chránit před vznikem zubního kazu. Obsahuje xylitol, který působí preventivně proti tvorbě zubního kamene. Pro děti od 6 let. 


Použití

Zubní pastu používejte nejméně 2x denně nebo po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu ústní vodou určenou pro děti od 6 let.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 6 let. Obsahuje fluorid sodný (1 000 ppm F¯). Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého praktického lékaře nebo zubního lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.