Zubní pasty Dr. Max

  (5)
Seřadit podle
 • Dr. Max PRO32 Whitening

  zubní pasta 75 ml
  4.6
  (9)
  Bezpečně a šetrně odstraňuje skvrny od kávy, čaje, vína nebo tabáku.
 • Dr. Max PRO32 Sensitive

  zubní pasta 75 ml
  5.0
  (4)
  Zubní pasta pro citlivé zuby přispívá k ochraně zubní skloviny a obnažených zubních krčků.
 • Dr. Max PRO32 Kids

  zubní pasta 50 ml
  5.0
  (3)
  Dětská zubní pasta pro každodenní péči o mléčné zoubky u dětí ve věku od 0 do 6 let.
 • Dr. Max PRO32 Intensive

  zubní pasta 75 ml
  5.0
  (7)
  Pečuje o ústní dutinu a dásně se sklonem k parodontóze.
 • Dr. Max PRO32 Junior

  zubní pasta 75 ml
  Každodenní péče o nové trvalé zuby dětí od 6 let.
  Zubní pasty Dr. Max

  Zubní pasty Dr. Max

  Dr. Max pro vás vytvořil vlastní řadu přípravků dentální hygieny s názvem Dr. Max PRO32. Její základ tvoří zubní pasty pro všechny věkové kategorie.

  Péče o dětské zuby

  Péče o zuby dětí začíná s prvním zoubkem, se kterým přichází do úst i první kazutvorné bakterie. Mléčné zuby nejsou tak mineralizované jako zuby stálé, a jsou tak méně odolné proti působení organických kyselin v ústech. První zuby vytváří prostor pro zuby stálé a jejich předčasná ztráta může být jednou z příčin nepravidelnosti druhých zubů. S pravidelným čištěním je proto potřeba začít ihned. Čím úspěšněji budete v dětství kazu Vašich dětí předcházet, tím déle bude vaše dítě v dospělosti mít svoje zdravé zuby. Pro péči o mléčné zoubky vám přináší pastu Dr. Max PRO32 KIDS s velmi jemnými čisticími složkami a oblíbenou jahodovou příchutí, pro děti od 6 let je zde zubní pasta Dr. Max PRO32 Junior.

  Péče o dospělý chrup

  Péče o zuby neznamená pouze předcházení zubnímu kazu, ale i starost o zdraví dásní. Jejich stav totiž zásadně ovlivňuje i celkový stav vašeho chrupu. Pokud chcete věnovat vašim zubům komplexní péči, můžete vyzkoušet zubní pastu Dr. Max PRO32 Sensitive, která je speciálně navržena pro citlivé zuby a péči o dásně a obnažené zubní krčky. V nabídce naleznete dále inovativní sadu pro domácí bělení zubů Dr. Max PRO32 Whitening Set, která navrátí vašim zubům přirozenou bělost.