Zubní pasty Dr. Max (6)

Seřadit podle
zubní pasta 75 ml
5.0
(5)
Kompletní péče o citlivé zuby.
zubní pasta 50 ml
4.3
(3)
Dětská zubní pasta pro každodenní péči o mléčné zoubky u dětí ve věku od 0 do 6 let.
Inovativní bělící sada pro bezpečné a šetrné bělení zubů.
zubní pasta 75 ml
5.0
(4)
Bezpečně a šetrně odstraňuje skvrny od kávy, čaje, vína nebo tabáku.
zubní pasta 75 ml
4.8
(5)
Pečuje o ústní dutinu při parodontóze a podráždění dásní.
zubní pasta 75 ml
Každodenní péče o nové trvalé zuby dětí od 6 let.
Zubní pasty Dr. Max

Zubní pasty Dr. Max

Dr.Max pro vás vytvořil vlastní řadu přípravků dentální hygieny s názvem Dr.Max PRO32. Její základ tvoří zubní pasty pro všechny věkové kategorie.

Péče o dětské zuby

Péče o zuby dětí začíná s prvním zoubkem, se kterým přichází do úst i první kazutvorné bakterie. Mléčné zuby nejsou tak mineralizované jako zuby stálé, a jsou tak méně odolné proti působení organických kyselin v ústech. První zuby vytváří prostor pro zuby stálé a jejich předčasná ztráta může být jednou z příčin nepravidelnosti druhých zubů. S pravidelným čištěním je proto potřeba začít ihned. Čím úspěšněji budete v dětství kazu Vašich dětí předcházet, tím déle bude vaše dítě v dospělosti mít svoje zdravé zuby. Pro péči o mléčné zoubky vám přináší pastu Dr.Max PRO32 KIDS s velmi jemnými čisticími složkami a oblíbenou jahodovou příchutí, pro děti od 6 let je zde zubní pasta Dr.Max PRO32 Junior.

Péče o dospělý chrup

Péče o zuby neznamená pouze předcházení zubnímu kazu, ale i starost o zdraví dásní. Jejich stav totiž zásadně ovlivňuje i celkový stav vašeho chrupu. Pokud chcete věnovat vašim zubům komplexní péči, můžete vyzkoušet zubní pastu Dr.Max PRO32 Sensitive, která je speciálně navržena pro citlivé zuby a péči o dásně a obnažené zubní krčky. V nabídce naleznete dále inovativní sadu pro domácí bělení zubů Dr.Max PRO32 Whitening Set, která navrátí vašim zubům přirozenou bělost.