Dr.Max Probio Sticks Extra Strong 7 sáčků

Doplněk stravy

3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

199

Cena za 100 g: 765 Kč

O produktu

Dr.Max Probio Sticks Extra Strong obsahuje komplex 4 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií v extra silné koncentraci 30 miliard CFU (na konci doby použitelnosti) v denní dávce a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Pro maximální komfort je přípravek dostupný v inovativní formě prášku určeného k přímému rozpuštění v ústech bez nutnosti zapíjení, s příjemnou pomerančovou chutí.

Použitá technologie Bio-supportTM zaručuje vysokou ochranu životaschopnosti bakteriíběhem výroby, skladování i průchodu trávicím traktem. Všechny použité kmeny bakterií se vyznačují přirozenou odolností vůči kyselému prostředí v žaludku. Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Přípravek doporučujeme všem, kteří potřebují podpořit svou imunitu a dále při akutních stavech vyžadujících rychlý přísun vysokého množství probiotik.

 

Dávkování

Užívejte 1 sáček denně ideálně během jídla. Obsah sáčků vsypte do úst, nechte rozpustit a spolkněte.

Složení

Lactobacillus casei Rosell-215 50,4 mld CFU, Bifidobacterium bifidum Rosell-71 3,6 mld CFU, Lactobacillus helveticus Lafti L10 5,4 mld CFU, Lactobacillus rhamnosus GG 30,6 mld CFU, fruktooligosacharidy (FOS), Vitamin C 40,5 mg v jednom sáčku.

Pomerančová příchuť, xylitol, maltodextrin.

 

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Není určeno pro děti do 3 let. Může obsahovat stopy mléka a sóji. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.