Doplněk stravy

Dr. Max ProbioMaxik Baby 10 ml

Značka: DR. MAX
4.5

Dr. Max ProbioMaxík Baby je doplněk stravy ve formě kapek s obsahem bakteriálních kmenů Lacticaseibacillus rhamnosus BIFOLACTMGG a Limosilactobacillus reuteri LR92 pro děti od narození.

187
Ušetříte 25%

Původní cena:  249 Kč  ·  sleva 62 Kč

Cena za 100 ml: 1 870,00 Kč

Nejnižší cena před slevou: 249 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Dr. Max ProbioMaxik Baby 10 ml

50138631

Úvod

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Kapky Dr. Max ProbioMaxík Baby obsahují bakteriální kmeny Lacticaseibacillus rhamnosus BIFOLACTMGG a Limosilactobacillus reuteri LR92 v celkovém množství 0,5 × 109 živých bakterií v denní dávce. Přísné bezpečnostní parametry a testování na alergeny umožňují užívání i nejmenšími dětmi (od narození).


Dávkování

Dětem podávejte 9 kapek (0,33 ml) denně s malým množstvím mateřského mléka, dětské výživy nebo jiného pokrmu. Před užitím přípravek důkladně protřepejte.


Složení

Lacticaseibacillus rhamnosus BIFOLACTMGG 3 × 109 CFU a Limosilactobacillus reuteri LR92 0,8 × 109 CFU. CFU …. Colony Forming Units, tj. kolonie tvořící jednotky.

Triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (100% kokosový olej), rostlinný olej (z Butyrospermum parkii), Lacticaseibacillus rhamnosus BIFOLACTMGG, Limosilactobacillus reuteri LR92.


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Neuchovávejte v chladničce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.