Dr.Max ProbioMaxik Sticks 20 sáčků

Doplněk stravy

3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

199

Cena za 100 g: 383 Kč

O produktu

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování.

Přípravek Dr.Max ProbioMaxik Sticks obsahuje komplex 3 vybraných kmenů laktobacilů v silné koncentraci min. 3 miliardy CFU* v jednom sáčku (množství mikroorganismů na konci doby minimální trvanlivosti při dodržení skladovacích podmínek). Komplex je obohacený o fruktooligosacharidy (FOS) (tj. prebiotika) a vitamin D3, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Bakterie jsou upraveny patentovanou technologií Bio-supportTM, která zaručuje vysokou ochranu životaschopnosti bakteriívůči vnějším faktorům během výroby a skladování i při průchodu trávícím traktem až do tenkého střeva.Přípravek je ve formě orodisperzních sticků s příjemnou chutí a bez nutnosti zapíjení. Jednotlivě balené dávky navíc přispívají k uchování životaschopnosti obsažených bakterií během skladování.

Dávkování

Dětem od 1 do 3 let podávejte 1 saček denně. Děti od 3 let užívají 1–2 sačky denně. Pro malé děti od 1 roku je vhodné rozmíchat obsah sáčku ve vlažné tekutině či dětském pokrmu a podávat na lžičce. Děti starší 3 let mohou obsah sáčku vsypat přímo do úst a nechat rozplynout. Doporučujeme užívat ideálně během jídla.  Přípravek ProbioMaxik Sticks je vhodné užívat během antibiotické terapie mezi jednotlivými dávkami antibiotik.

Složení

Lactobacillus rhamnosus GG 9 mld. CFU, Lactobacillus paracasei Lafti®-L26 1,8 mld CFU, Lactobacillus helveticus Lafti®-L10 1,2 mld CFU, FOS 450 mg, vitamin D3 4,5 µg v jednom sáčku. (množství mikroorganismů v okamžiku výroby)

Plnidlo (bezvodá dextróza), fruktooligosacharidy, stabilizátor (maltodextrin), probiotická kultura (Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus paracasei Lafti®-L26, Lactobacillus helveticus Lafti®-L10), cholekalciferol.

Může obsahovat stopy mléka a sóji.

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah děti. Pro děti od 1 roku. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.