Doplněk stravy

Dr. Max Psyllium Drink 10 sáčků

Značka: DR. MAX

Dr. Max Psyllium Drink je doplněk stravy ve formě šumivého prášku s obsahem rozpustné vlákniny z obalů semen jitrocele vejčitého, který příznivě ovlivňuje funkci střevního traktu.

149

Cena za 1 kus: 14,90 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Dr. Max Psyllium Drink 10 sáčků

50135729

Úvod

Psyllium je rozpustná vláknina získaná z obalů semen jitrocele vejčitého (Plantago ovata). Ve střevě na sebe váže vodu a bobtná, zvětšuje objem stolice a pomáhá tak snadnému vyprazdňování. Přirozenou cestou odvádí z těla škodlivé látky. Jitrocel vejčitý přispívá k normální funkci střevního traktu a pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi. Dr. Max Psyllium Drink je přípravek ve formě šumivého granulovaného prášku s příchutí pomerančů vhodný pro dospělé a děti od 6 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 sáček 2x denně po jídle (ideálně ráno a večer). Dětem od 6 do 12 let podávejte (dle věku a tělesné hmotnosti) 1 kávovou lžičku prášku 1-2x denně. Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici s minimálně 150 ml vody a vypijte. Neužívejte bez rozpuštění ve vodě. 


Složení

Osemení jitrocele vejčitého 3400 mg v jednom sáčku.

Osemení jitrocele vejčitého (Plantago ovata), regulátory kyselosti (kyselina citrónová, uhličitany sodné), aroma (pomerančová příchuť), přírodní barviva (betalainová červeň, kurkumin), přírodní prášek z pomerančové šťávy, stabilizátor (polyvinylpyrolidon), sladidlo (sukralóza), izopropylalkohol, čištěná voda.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 6 let. Těhotné a kojící ženy by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem nebo lékárníkem. Neužívejte při podezření na náhlou břišní příhodu. Neužívejte těsně před spaním. Užívejte v rozestupu alespoň 1 hodinu před a 4 hodiny po užití jakýchkoli perorálně podávaných léků nebo doplňků stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.