Dr.Max Psyllium Drink RAPID 10 sáčků

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

119

Cena za 100 g: 157 Kč

O produktu

Psyllium (neboli Ispaghula) je osemení jitrocele indického (Plantago ovata). Obsahuje rozpustnou vlákninu, která na sebe ve střevě váže vodu a bobtná, zvětšuje objem stolice a pomáhá tak snadnému vyprazdňování. Přirozenou cestou odvádí z těla škodlivé látky a přispívá k normální funkci střevního traktu. Pomáhá také snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Přípravek Dr.Max Psyllium Drink RAPID obsahuje psyllium ve formě šumivého granulovaného prášku s pomerančovou příchutí.

Dávkování:

Dospělí a děti nad 12 let užívají2x denně celý sáček po jídle (ideálně ráno a večer). Dětem od 6 do 12 let snižte dávku na 1 čajovou lžičku granulí 1-2x denně (dle věku a tělesné hmotnosti). Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici s minimálně 150 ml vody a vypijte. Neužívejte těsně před spaním. Neužívejte bez rozpuštění ve vodě! Neužívejte při podezření na náhlou břišní příhodu. Užívejte v rozestupu od ostatních léčiv a doplňků stravy s obsahem železa alespoň 1 hodinu před a 4 hodiny po jejich užití.

Složení:

Osemení jitrocele indického 3400 mg v jednom sáčku.

Osemení jitrocele indického (Plantago ovata), kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), stabilizátor (polyvinylpyrrolidon 30), barviva (kurkumin, červená řepa), aromata (sušená pomerančová šťáva, pomerančové aroma), sladidlo (sukralóza), pojiva (čištěná voda, isopropylalkohol).

Upozornění:

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Určeno pro děti od 6 let. V těhotenství a při kojení se o užívání přípravku poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.