Dr.Max Rebiomax ATB 10 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

99

Cena za 100 g: 707 Kč

O produktu

Dr.Max RebioMax ATB je doplněk stravy, který obsahuje komplex probiotických bakterií kmene Lactobacillus rhamnosus GG, kvasinek Saccharomyces cerevisiae subsp. boulardii CNCM I-1079a prebiotické vlákniny inulinu ve formě kapslí. Kapsle je rostlinného původu, vhodná pro vegetariány.

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle denně.

Složení:

Lactobacillus rhamnosus GG 6 mld CFU, Saccharomyces cerevisiae subsp. boulardii CNCM I-1079 5 mld CFU (250 mg), inulin 25 mg v 1 kapsli.

CFU = Colony Forming Units – množství živých mikroorganismů schopných tvořit kolonie.

Upozornění:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 stupňů. Pro zachování garantované kvality můžete uchovávat i v ledničce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Přípravek je vhodný pro těhotné i kojící ženy a diabetiky. Není určeno pro děti do 3 let. Dětem od 3 let podávejte obsah kapsle smíchaný s nápojem nebo jídlem teploty nepřesahující 37 °C. Kapsle je rostlinného původu, vhodná pro vegetariány. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Pro zachování garantované kvality můžete uchovávat i v ledničce. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.