Dr.Max Silymarin Premium 30 kapslí

Doplněk stravy

3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

149

Cena za 1 kus(tbl): 5 Kč

O produktu

Pro zdravá játra. Přípravek obsahuje 200 mg silymarinu (extrakt ze semen ostropestřce mariánského standardizovaný na 75 mg silybinu a izosilybinu) a 82,5 mg cholinu v jedné kapsli. Ostropestřec mariánský podporuje normální funkci jater a napomáhá normálnímu trávení. Cholin přispívá k udržení normální činnosti jater a příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a homocysteinu.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení

Silymarin (z toho Silybin a izosilybin 75 mg) 200 mg, cholin 82,5 mg v jedné kapsli.

Extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum), cholin bitartrát, plnidlo (bezvodý hydrogenfosforečnan vápenatý), želatina, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), barviva (oxidy železa), odpěňovač (polyethylenglykol 6000), barvivo (oxid titaničitý), regulátor kyselosti (kyselina octová).

Upozornění

Není určeno dětem do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženo a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mi dosah dětí. Pří užívání přípravku se vyvarujte požívání alkoholu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.