MAXIS

  (191)

Firma MAXIS a.s. se specializuje na výrobu a distribuci zdravotních kompresivních punčoch určených k léčbě chronické žilní nedostatečnosti. Součástí sortimentu jsou také ortopedické bandáže a pažní návleky. Dalším doplňkem v sortimentu jsou zdravotní podpůrné punčochy k prevenci žilních onemocnění, které snižují pocity únavy, tíhy a nepříjemného napětí v nohou.

Seřadit podle

Produktové řady MAXIS

Zdravotní a kompresivní výrobky značky MAXIS se vyrábí z kvalitních materiálů v souladu s nejnovějšími trendy. Ve svém hlavním produktovém portfoliu nabízí značka MAXIS tři kvality zdravotních kompresivních punčoch – MAXIS® MICRO, MAXIS® BRILLANT a MAXIS® COTTON. Společnost vyrábí také pažní návleky a ortopedické bandáže a návleky S-LINE.

Kvalita a funkční design

Od roku 2003 je MAXIS a.s. členem Společenstva pro jakost zdravotních kompresivních punčoch, které se nachází v německém městě Düren. Hlavním úkolem společenstva je dohlížet na funkčnost a  kvalitu produktů hrazených pojišťovnou. Nezbytným předpokladem kvality výrobků je důsledné dodržování normy RAL-GZ 387. Jen výrobci, kteří tuto normu dodržují, mohou svým zákazníkům garantovat vysokou kvalitu produktů, a především správné dodržení tlakových hodnot, které ovlivňují správný účinek kompresivního zboží.