medi mediven Thrombexin 18 lýtkové punčochy vel. L bílé

Zdravotnické prostředky

Značka: MEDI
Antiembolické punčochy mediven Thrombexin jsou lýtkové punčochy k profylaxi trombózy s tlakem 18 mm Hg nad kotníkem. Jsou určené pro ležící pacienty v předoperační, operační a pooperační fázi.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
229

O produktu

50057042

U pacientů upoutaných na lůžko (v předoperační, operační a pooperační fázi) je mimořádně důležité pohodlí, a zároveň účinná prevence trombózy a otoků končetin. Klinické kompresní lýtkové punčochy jsou spolehlivé a snadno se používají. Cílem komprese je vytvořit dostatečný tlak na stěnu povrchových a hlubokých žil končetin, aby nedocházelo ke stagnaci krve a usměrnil se tok krve směrem k srdci. Oproti elastickým obinadlům je tento tlak stálý a není závislý na správném nebo špatném vázání. Kompresní punčochy mediven pomáhají při zajišťování rychlé, bezpečné a bezproblémové péče o pacienty. Jsou vhodné také pro ženy po porodu.

Materiál a provedení bez kompromisů

Antibakteriální a antimykotická špice snižuje výskyt běžných mikroorganismů - dokonce i po opakovaném praní. Nenápadný inspekční otvor na špici chodidla umožňuje zdravotnímu personálu zkontrolovat dopad cirkulace na končetinu. Barevně rozlišená pata s vnitřním sametovým povrchem redukuje nebezpečné proleženiny, zjednodušuje třídění a ukazuje, že pata punčochy správně padne. Punčochy se mohou prát a sterilizovat a jsou vyrobeny z materiálů odolných vůči olejům a mastím.

Hlavní vlastnosti:

  • anatomicky pletené lýtkové antiembolické punčochy
  • snadná manipulace a úspora času
  • vysoká elasticita a šetrnost k pokožce
  • kompresní tlak: 18 mm Hg
  • mohou se prát a sterilizovat
  • vyrobeny z materiálů odolných vůči olejům a mastím
  • univerzální délková míra

 

Tabulka velikostí:

medi mediven Thrombexin 18 lýtkové punčochy vel. L bílé5


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.