Doplněk stravy

Medpharma Biotin 300 µg Extra 67 tablet

Značka: MEDPHARMA
  • Medpharma Biotin 300 µg Extra je doplněk stravy s obsahem biotinu, zinku, selenu a kyseliny pantothenové pro zdravou pokožku, vlasy a nehty.
69 ušetříte 16 Kč

Původní cena 85 Kč, sleva 19%

Nejnižší cena před slevou: 85 Kč

Cena za 1 kus: 1 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Medpharma Biotin 300 µg Extra 67 tablet

50142996

Úvod

Krásné vlasy, pevné nehty a zdravá pokožka. Přípravek Medpharma Biotin 300 µg Extra obsahuje biotin doplněný selenem, zinkem a vitaminem B5. Biotin a selen přispívají k udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Selen též přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a biotin spolu se zinkem pomáhají udržet zdravou pokožku. Vitamin B5 (kyselina pantothenová) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje duševní výkonnost a pomáhá udržovat normální energetický metabolismus.

Hlavní vlastnosti:

  • biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky
  • zinek je důležitý pro normální stav vlasů, pokožky a nehtů, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a podporuje imunitní systém
  • selen chrání buňky před oxidačním stresem a přispívají k udržení normálního stavu vlasů a nehtů

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 1x denně.


Složení

PABA 25 mg, zinek 15 mg (150 % RHP), kyselina pantothenová 6 mg (100 % RHP), biotin 300 µg (600 % RHP), selen 100 µg (182 % RHP) v jedné tabletě. RHP ….. referenční hodnota příjmu.

Plnidla (uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulosa, sodná sůl karboxymethylcelulosy), glukonan zinečnatý, kukuřičný škrob, kyselina paraaminobenzoová, barvivo (uhličitan vápenatý), D-pantothenát vápenatý, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, talek), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), seleničitan sodný, stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), D-biotin.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není vhodné pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.