Medpharma Ginkgo biloba 30 mg + Guarana 37 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Ginkgo biloba příznivě působí na kognitivní funkce a duševní rovnováhu, podporuje krevní oběh, mikrocirkulaci a normální činnost mozku. Má antioxidační vlastnosti.
75 ušetříte 14 Kč

Původní cena 89 Kč , sleva 16%

Nejnižší cena před slevou: 89 Kč

Cena za 1 kus: 2 Kč

O produktu: Medpharma Ginkgo biloba 30 mg + Guarana 37 tablet

50011440

Doplněk stravy ve formě tablet, které obsahují Ginkgo bilobu, guaranu, arónii, leuzeu a černý rybíz. Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) je strom, jehož listy využívá tradiční čínská medicína již 5000 let. Ginkgo příznivě působí na duševní rovnováhu, podporuje činnost mozku a cévní systém, podporuje mikrocirkulaci a napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Guarana je liána pocházející z amazonské nížiny, dorůstající až desetimetrové výšky. Obsahuje kofein a velké množství tříslovin. Aronie a rybíz černý působí jako antioxidanty, rybíz navíc podporuje osvěžení těla, podporuje vylučování vody z těla a napomáhá kontrole tělesné hmostnosti.

Hlavní vlastnosti:

  • ginkgo biloba příznivě působí na duševní rovnováhu, podporuje činnost mozku a kognitivní funkce
  • ginkgo napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • guarana příznivě působí na imunitní systém a podporuje metabolismus tuků
  • guarana přispívá ke zvýšení fyzické i psychické vitality
  • rybíz černý podporuje vylučování vody z organismu, příznivě působí při redukci hmotnosti a osvěžuje tělo

Dávkování

1 tableta 1x denně.

Složení

Plnidlo (uhličitan vápenatý), extrakt ze semen guarany nápojné (Paullinia cupana), extrakt z plodů arónie černé (Aronia melanocarpa), kořen leuzey saflorové (Rhaponticum carthamoides), emulgátor (mikrokrystalická lelulóza), plod rybízu černého (Ribes nigrum), extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), stabilizátor (kroskarmelóza sodná), protispékavé látky (dioxid křemičitý, stearan hořečnatý), potahová látka (hypromelóza, leštící látka polyvinylalkohol).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Může snižovat srážlivost krve. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až+25°C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.