Doplněk stravy

Medpharma Thiamin 50 mg 67 tablet

Značka: MEDPHARMA

Thiamin (vitamin B1) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje normální funkci srdce a přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks doplňků stravy značky Medpharma získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2023 nebo do vyprodání zásob.
59

Cena za 1 kus: 0,88 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Medpharma Thiamin 50 mg 67 tablet

50105164

Úvod

Thiamin (vitamin B1) podporuje správnou funkci srdce a přispívá k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Thiamin také zajišťuje uvolňování a spotřebu energie a pomáhá udržovat normální psychické funkce. Medpharma Thiamin obsahuje 50 mg thiaminu v jedné tabletě.

Hlavní vlastnosti:

  • thiamin podporuje správnou činnost srdce
  • thiamin přispívá k činnosti nervové soustavy
  • thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Složení

Plnidla (uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulosa), thiamin-mononitrát, stabilizátory (sorbitol, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa, sodná sůl karboxymethylcelulosy), kukuřičný škrob, protispékavé látky (dioxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), potahová látka (barvivo dioxid titaničitý, stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa, polydextrosa, lešticí látky polyvinylalkohol a talek, zvlhčující látka polyethylenglykol).


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 15 let.
Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.