Medpharma Zinek Forte 25 mg 107 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Doplněk stravy Medpharma Zinek Forte obsahuje 25 mg zinku, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky a k normální plodnosti a reprodukci.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Medpharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
115

Cena za 100 kusů: 107 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50119922

Doplněk stravy Medpharma Zinek Forte obsahuje v jedné tabletě 25 mg zinku, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky a k normální plodnosti a reprodukci. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normální funkci imunitního systému

Hlavní vlastnosti:

  • doplněk stravy ve formě tablet s obsahem zinku
  • zinek podporuje normální stav vlasů, nehtů a pokožky
  • zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci

Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu 1× denně.

Složení

Zinek 25 mg (250 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Glukonan zinečnatý, plnidlo (mikrokrystalická celulosa), protispékavé látky (dioxid křemičitý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hořečnaté soli mastných kyselin, talek), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol).

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.