Megafyt MEDUŇKOVÝ ČAJ 20x1,5 g

50088611

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

45

O produktu

Tradiční rostlinný léčivý přípravek ulevuje od mírných příznaků psychického vypětí jako je neklid a podrážděnost. Popíjí se před spaním při poruchách spánku. Léčí mírné zažívací obtíže, které se projevují nadýmáním, plynatostí a napětím v břiše. Užívání tohoto čaje je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Je vhodný pro dospělé a mladistvé od 12 let. V období těhotenství a kojení užívání meduňkového čaje vždy konzultujte s lékařem.

Dávkování

Nálevový sáček přelijte 1/4 l vroucí vody a nechte 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte šálek čaje 3x denně.

Při psychickém vypětí užívejte přípravek nejdéle 6 týdnů. Pokud se do 4 týdnů od zahájení léčby příznaky nezlepší nebo se zhoršují, poraďte se s lékařem.

Při zažívacích obtížích užívejte přípravek nejdéle 2 týdny. Pokud se do 1 týdne od zahájení léčby příznaky nezlepší nebo se zhoršují, poraďte se s lékařem.

Složení

Nať meduňky (Melissae herba).

Upozornění

Meduňkový čaj může ovlivnit schopnost řídit a obsluhovat stroje. V případě ovlivnění pozornosti nesmíte řídit ani obsluhovat stroje.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Megafyt
SUKL název MEDUŇKOVÝ ČAJ SPC 20 I
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Forma Sáčky
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 115268
EAN 8595151943068
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Kategorie produktu