Megafyt MEDUŇKOVÝ ČAJ nálevové sáčky 20x1,5 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: MEGAFYT
Léčivý bylinný čaj Megafyt Meduňkový mírní podrážděnost a neklid. Ulevuje při nadýmání. Pro dospělé a mladistvé od 12 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
49

O produktu

50088611

Tradiční rostlinný léčivý přípravek ulevuje od mírných příznaků psychického vypětí jako je neklid a podrážděnost. Popíjí se před spaním při poruchách spánku. Léčí mírné zažívací obtíže, které se projevují nadýmáním, plynatostí a napětím v břiše. Užívání tohoto čaje je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Je vhodný pro dospělé a mladistvé od 12 let. V období těhotenství a kojení užívání meduňkového čaje vždy konzultujte s lékařem.

Hlavní vlastnosti:

  • bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • používá se při neklidu, podráždění a poruchách spánku
  • ulevuje od nadýmání, plynatosti a napětí v břiše

Dávkování

Nálevový sáček přelijte 1/4 l vroucí vody a nechte 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte šálek čaje 3x denně.

Při psychickém vypětí užívejte přípravek nejdéle 6 týdnů. Pokud se do 4 týdnů od zahájení léčby příznaky nezlepší nebo se zhoršují, poraďte se s lékařem.

Při zažívacích obtížích užívejte přípravek nejdéle 2 týdny. Pokud se do 1 týdne od zahájení léčby příznaky nezlepší nebo se zhoršují, poraďte se s lékařem.

Složení

Nať meduňky (Melissae herba).

Upozornění

Meduňkový čaj může ovlivnit schopnost řídit a obsluhovat stroje. V případě ovlivnění pozornosti nesmíte řídit ani obsluhovat stroje.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.